SunTrack s.c. – autoryzowany przedstawiciel Victron Energy

SunTrack s.c. – autoryzowany przedstawiciel Victron Energy
Victron Energy

SunTrack s.c. z siedzibą w Warszawie jest największym przedstawicielem w Polsce marki Victron Energy. Firma zapewnia stały dostęp do produktów bez potrzeby oczekiwania tygodniami na realizację zamówienia. Ponadto w ofercie firmy znajdują się profesjonalne szkolenia produktowe zarówno z małej fotowoltaiki akumulatorowej jak i z dużych systemów magazynowania energii. Szkolenia dla partnerów firmy są bezpłatne i odbywają się cyklicznie co dwa tygodnie.

Szkolenia Victron Energy

Do wszystkich produktów marki Victron Energy sprzedawca zapewnia profesjonalną pomoc techniczną, a także pomoc przy projektowaniu i wyborze systemów zasilania. Oferta firmy skierowana jest dla instalatorów, sprzedawców oraz dystrybutorów, którzy jako partner SunTrack s.c. mogą otrzymać atrakcyjne rabaty na wszystkie produkty Victron Energy.

REKLAMA

Victron Energy

MultiPlus-II i Quattro-II

To nowoczesne magazyny energii pracujące jedno- i trójfazowo. Dzięki systemowi zewnętrznych liczników kWh mogą współpracować z każdą elektrownią słoneczną. Zapewniają nie tylko nieprzerwane zasilanie jedno- i trójfazowe, ale także podtrzymanie pracy elektrowni słonecznej sieciowej w przypadku odłączenia zasilania lub zbyt wysokiego napięcia w sieci. W razie potrzeby elektrownia słoneczna może pracować wyspowo nawet miesiącami.

Magazyn energii

Victron Energy

Akumulatory LiFePO4 Victron Energy

Super wydajne akumulatory serii Lithium Smart biją chińską konkurencję na głowę. Maksymalna wydajność ładowania i rozładowania akumulatorów to aż 2C. 100Ah akumulator można rozładować lub naładować prądem 200A. Umożliwia to budowanie wydajnych magazynów energii bez potrzeby tworzenia wielokilowatogodzinowych magazynów o niskiej wydajności prądowej. Rozwiązanie to pozwala na budowanie wydajnych trójfazowych systemów z mniejszą pojemnością, a w konsekwencji z niższą ceną końcową. Akumulatory Lithium Victron Energy łączą się zarówno równolegle jak i szeregowo.

Victron Energy

Regulatory ładowania 48V

REKLAMA

Jeżeli system magazynowania energii nie posiada jednostki wytwórczej w postaci wcześniej zainstalowanej elektrowni słonecznej sieciowej, idealnym rozwiązaniem będzie wykorzystanie regulatora ładowania DC 48V. Regulatory Victron Energy zapewniają przesył energii z paneli słonecznych bezpośrednio do akumulatora po szynie DC bez potrzeby zamiany energii AC z elektrowni sieciowej na DC przez falowniki MultiPlus. Regulatory serii Smart Solar RS umożliwiają podłączenia od 5 do 10 kWp paneli i dysponują odpowiednio dwoma lub czterema trackerami MPPT.

Victron Energy

Zarządzanie przez internet

Dzięki dodaniu do systemu jednostki Cerbo GX lub Color Control GX z wyświetlaczem LCD możliwe jest połączenie wszystkich urządzeń we wspólny system. Umożliwia on monitorowanie i sterowanie wszystkimi urządzeniami przez internet za pomocą bezpłatnej aplikacji VRM Victron Remote portal. Narzędzie to jest nieocenione zarówno dla właściciela instalacji jak i dla instalatora, który może monitorować pracę systemu nie wychodząc z domu a nawet przez telefon.

Victron Energy

EV Charging station – ładowanie samochodu elektrycznego

To kolejny element z rodziny produktów Victron Energy. Po dodaniu do systemu i połączeniu w sieci za pomocą przewodu Ve.Direct umożliwia ładowania samochodu elektrycznego tylko z nadwyżek wyprodukowanej energii słonecznej. Istnieje również praca w trybie manual, który umożliwia ładowanie samochodu z sieci miejskiej.

Stacja ładowania samochodu elektrycznego

SunTrack s.c.

al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok 6
01-242 Warszawa
tel. 22 646 46 92
email: info@suntrack.pl

www.suntrack.pl

 

artykuł sponsorowany