Szeroka oferta magazynów energii w ecoGRAL

Szeroka oferta magazynów energii w ecoGRAL
Fot. ecoGRAL

Magazyny energii to urządzenia, które pozwalają na magazynowanie energii elektrycznej i wykorzystanie jej w późniejszym czasie. Dzięki takiemu rozwiązaniu odnosimy korzyści zarówno od strony ekonomicznej – oszczędzamy na energii elektrycznej oraz opłatach przesyłowych, jak i od strony ekologicznej – zmagazynowaną energię elektryczną wykorzystujemy w miejscu jej wytworzenia, co ogranicza straty przesyłowe i przyczynia się do ograniczenia emisji gazów cieplarnianych.

W ofercie mamy kilku producentów magazynów energii, w tym FoxESS, Sofar, Pylontech, GoodWe, Huawei, BYD i Deye. Każda z tych firm ma swoje unikalne cechy i oferuje różne modele magazynów energii.

Kstar to chińska firma, która zajmuje się wdrażaniem i produkcją rozwiązań energetycznych od 1993 r. Kstar obecnie staje się wiodącym producentem komponentów elektroenergetycznych oraz rozwiązań dla wszystkich rozwiązań dla wszystkich sektorów energetyki. Przykładowy produkt, który wkrótce znajdziecie w naszej ofercie to KAC50DP-BC100DM 50kWh All-in-one.

FoxESS to chińska firma założona w 2013 roku. Oferuje ona szeroką gamę produktów związanych z energią odnawialną, w tym magazyny energii. Przykładowe produkty to FoxESS HV2500 (Battery HV 2500 MIRA) oraz falownik hybrydowy H3-12.0-E.

Sofar to chińska firma założona w 2012 roku. Oferuje ona szeroką gamę produktów związanych z energią odnawialną, w tym magazyny energii. Przykładowe produkty to SOFAR BTS 5K oraz SOFAR HYD5KTL.

Pylontech to chińska firma założona w 2009 roku. Oferuje szeroką gamę produktów związanych z energią odnawialną, w tym magazyny energii. Przykładowe produkty to Pylontech Force H2 – 7,1kWh (BMS, 2 x moduł bateryjny) oraz Pylontech Force H2 – 14,2kWh (BMS, 4 x moduł bateryjny).

GoodWe to chińska firma założona w 2010 roku. Oferuje ona szeroką gamę produktów związanych z energią odnawialną, w tym magazyny energii. Przykładowe produkty to GoodWe Lynx Home F Plus+ moduł baterii LX F3.3-H (3,3kWh) oraz GoodWe GW15K-ET PLUS+ Hybrydowy Backup.

Huawei to chińska firma założona w 1987 roku. Oferuje ona szeroką gamę produktów związanych z technologią informacyjną i komunikacyjną oraz energią odnawialną, w tym magazyny energii. Przykładowe produkty to LUNA2000 5KWH bateria oraz LUNA2000 DCDC BMS.

BYD to chińska firma założona w 1995 roku. Oferuje ona szeroką gamę produktów związanych z transportem elektrycznym i energią odnawialną, w tym magazyny energii. Przykładowe produkty to BYD B-Box Premium HVS/HVM Case BCU HVP Pro oraz moduł baterii BYD B-Box Premium HVS B-Premium 2.56H.

Deye to chińska firma założona w 2010 roku. Oferuje ona szeroką gamę produktów związanych z energią odnawialną, w tym magazyny energii. Przykładowe produkty to DEYE RW-M6.1 oraz DEYE HV Battery BOS-G.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższymi urządzeniami do magazynowania energii, zachęcamy do kontaktu z naszą hurtownią fotowoltaiczną ecoGRAL. Nasz wykwalifikowany zespół jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, doradzić Ci w doborze najlepszego rozwiązania i pomóc w procesie zakupu.

 

ecoGRAL

Ponadto, chcielibyśmy zaprosić Cię na nasze szkolenie dotyczące magazynów energii, które odbędzie się 30 listopada 2023 r. w naszej siedzibie w Czeladzi, ul. Handlowa 20. Podczas tego wydarzenia dowiesz się więcej o technologiach magazynowania energii, dostępnych rozwiązaniach oraz wyzwaniach, jakie mogą Cię zaskoczyć podczas doboru i instalacji magazynu energii. To doskonała okazja, by skorzystać z doświadczenia specjalistów ecoGRAL, którym z chęcią się z Tobą podzielimy!

Razem możemy stworzyć bardziej niezawodne, zrównoważone i ekonomiczne źródło energii. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś i zapisz się na nasze profesjonalne szkolenie w ecoGRAL. Czekamy na Twoje zgłoszenie pod adresem marketing@ecogral.pl!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: sklep.ecogral.pl. Tam możesz zarejestrować się na naszej platformie B2B, lub jeśli wolisz, skorzystaj z tego linku, aby znaleźć przedstawiciela handlowego obsługującego Twój region. Nasi eksperci z przyjemnością udzielą Ci dokładnych informacji dotyczących naszej oferty.

Warto zaznaczyć, że ecoGRAL to nie tylko magazyny energii. W naszej szerokiej gamie produktów znajdziesz także rozwiązania dla profesjonalistów w dziedzinie fotowoltaiki, takie jak panele słoneczne, falowniki i pompy ciepła. Posiadamy także rozbudowaną ofertę systemów montażowych. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty, którą znajdziesz pod tym linkiem.

GRALmy razem!

ecoGral

Czeladź, ul. Handlowa 20

tel. 577 300 388

e-mail: zamowienia@ecogral.pl

ecogral.pl

sklep.ecogral.pl

 

artykuł sponsorowany