Promocje dla instalatorów pomp ciepła LG

Promocje dla instalatorów pomp ciepła LG
fot. LG

Firma LG przygotowała dwie promocje dla instalatorów pomp ciepła LG Therma V. Wśród bonusów są bony Sodexo, zwrot na konto i wyjazd do Meksyku.

1. Bony Sodexo 500 zł + 500 zł

Promocja dla instalatorów pomp ciepła LG Therma V, która jest dostępna u dystrybutorów LG. Do każdej zakupionej pompy ciepła LG w czasie promocji instalator otrzyma kupon Sodexo o wartości 500 zł. W przypadku wybranych modeli Split o dużej mocy instalator otrzyma dodatkowy bon Sodexo o wartości 500zł, czyli łącznie aż 1000 zł!

Zapraszamy instalatorów pomp ciepła do kontaktu ze swoimi dystrybutorami po szczegóły oferty. Czas promocji jest ograniczony i trwa do 30 września lub do wyczerpania zapasów promocyjnych.

Dystrybutorzy LG biorący udział w promocji:

 

 

2. 1000 zł zwrotu na konto i możliwość wygrania wycieczki do Meksyku

Firma LG uruchomiła promocję dla instalatorów LG, w której za rejestrację zakupu uruchomionej pompy ciepła LG instalator otrzymuje 1000 zł na swoje konto bankowe.

Rejestrując kolejne zakupy, instalator ma szansę na wygranie niezwykłego wyjazdu do Meksyku – 10 instalatorów, którzy zarejestrowali najwięcej urządzeń pojedzie na niezapomnianą wyprawę w listopadzie 2023.

 

Pula nagród oraz czas promocji są ograniczone*.

Aby wziąć udział w promocji należy zarejestrować zakupy pomp LG na stronie: www.strefalg.pl/promocja/pompy-ciepla-instalatorzy

Akcja trwa do 30 września 2023.

*Szczegóły promocji dostępne są w Regulaminie na stronie promocji: www.strefalg.pl/promocja/pompy-ciepla-instalatorzy

 

artykuł sponsorowany