Optymalizacja zużycia energii – wizyta w zakładzie Kropla Beskidu

Optymalizacja zużycia energii – wizyta w zakładzie Kropla Beskidu
Fot. Forum Liderów Ochrony Środowiska

Zapraszamy na konferencję „Optymalizacja zużycia zasobów naturalnych i energii w przemyśle” połączoną z wizytą w zakładzie Kropla Beskidu w Tyliczu. Konferencja odbędzie się w dniach 19-20 listopada br. w Krynicy-Zdroju. 

Miejsce i data:

Krynica-Zdrój, 19-20.11.2015

REKLAMA

Program:

19.11.2015 r. Bloki prezentacyjne X FLOŚ w Hotelu Pegaz w Krynicy-Zdroju: Praktyczne osiągnięcia w zakresie wdrożenia standardu European Water Stewardship (EWS) na przykładzie zakładu produkcyjnego wody mineralnej Kropla Beskidu zaprezentują przedstawiciele firmy Coca-Cola HBC Polska.

20.11.2015 r. Wyjazd studyjny do zakładu Kropla Beskidu w Tyliczu

Efektywne wykorzystanie zasobów w praktyce

Optymalizacja zużycia zasobów oraz ich wykorzystanie odgrywa istotną rolę w każdym zakładzie, bez względu na sektor w jakim działa. Dodatkowo monitoring zasobów używanych w produkcji jest ważny zarówno ze środowiskowego punktu widzenia, jak i finansów organizacji.

Ostatnie lata pokazują, że bardziej efektywne wykorzystanie zasobów i kontrola zanieczyszczeń są ważnymi czynnikami pobudzającymi wzrost gospodarczy. Dlatego też ograniczenie kosztów związanych z użyciem poszczególnych mediów jest wyzwaniem dla każdego zakładu skłonnego podjąć walkę z marnotrawieniem tychże zasobów.

REKLAMA

Weź udział w X FLOŚ

Podczas X Forum Liderów Ochrony Środowiska poruszony zostanie temat zużycia zasobów naturalnych i energii oraz możliwości ich racjonalnego wykorzystania. Partnerem 10. edycji FLOŚ jest Kropla Beskidu, część koncernu Coca-Cola HBC Polska, której przedstawiciele zaprezentują praktyczne osiągnięcia wynikające z wdrożenia standardu European Water Stewardship (EWS).

Pierwszy dzień Forum będzie doskonałą okazją do dyskusji nad korzyściami jakie niesie za sobą optymalizacja zużycia zasobów przez zakłady przemysłowe, a także wymiany doświadczeń w tym zakresie. Drugiego dnia uczestnicy X FLOŚ odwiedzą zakład Kropla Beskidu w Tyliczu, gdzie przekonają się jak w praktyce wygląda wdrożenie standardu EWS.

Szczegółowe informacje na temat X FLOŚ oraz relacje z poprzednich edycji znajdują się na stronie organizatora www.teamprevent.pl – dowiedz się więcej!

Zostań prelegentem X FLOŚ

Ideą spotkań Forum Liderów Ochrony Środowiska jest propagowanie proekologicznego rozwoju działalności przemysłowej. Formuła Forum to niezobowiązujące dzielenie się wiedzą i spostrzeżeniami w gronie specjalistów ds. ochrony środowiska.

Dlatego każdą osobę zainteresowaną zaprezentowaniem swoich osiągnięć w realizacji programów prośrodowiskowych zapraszamy do wystąpienia w bloku prezentacyjnym X FLOŚ. Tematyka prezentacji może obejmować m.in. przykłady efektywnej gospodarki energią, surowcami, minimalizację emisji do środowiska, ograniczenie ryzyka zanieczyszczenia środowiska. Propozycje prosimy zgłaszać na adres e-mail flos@teamprevent.com

Organizator X FLOŚ: Team Prevent Poland Sp. z o.o. / www.teamprevent.pl

Portal Gramwzielone.pl jest patronem medialnym konferencji.