KICkoff Competition: konkurs dla start-upów z zakresu energii odnawialnej

KICkoff Competition: konkurs dla start-upów z zakresu energii odnawialnej
Fot. KICkoff Competition

Świat potrzebuje nowych rozwiązań energetycznych, a młodzi przedsiębiorcy mają energię, by je tworzyć. Jeśli masz pomysł biznesowy związany z energią odnawialną, zgłoś się do międzynarodowego konkursu KICkoff Competition 2016, dzięki któremu możesz wygrać finansowanie swojego biznesu w wysokości do 150 000 euro oraz wprowadzić swój przełomowy pomysł w życie!

Energetyczne pomysły i silne wsparcie – to wyznaczniki KICkoff Competition ogłoszonego przez KIC InnoEnergy’s. KIC InnoEnergy to europejska firma promująca innowacje, przedsiębiorczość oraz edukację z zakresu rozwiązań energetycznych. KICkoff Competition to z kolei konkurs na pomysł biznesowy, który ma na celu promowanie ducha przedsiębiorczości wśród młodych ludzi oraz wybór najlepszych pomysłów, mających szansę na przyspieszenie rozwoju europejskiego rynku energii odnawialnej.

Inwestycje, mentoring i wszystko, czego potrzebujesz do rozpoczęcia biznesu

REKLAMA

Mentoring, cenna wiedza, nowe kontakty biznesowe oraz pieniądze na rozpoczęcie i rozkręcenie firmy – to czeka na wszystkich, którzy zgłoszą swój pomysł do konkursu. Jury złożone z najlepszych ekspertów związanych z rynkiem energetycznym wybierze zespoły, które zawalczą o:

REKLAMA

  • 10 000 euro za pierwsze, 5 000 euro za drugie i 3 000 euro za trzecie miejsce,
  • nowe kontakty biznesowe oraz darmowy, profesjonalny mentoring,
  • szansę wzięcia udziału w praktycznym warsztacie podczas  Boot Campu,
  • najlepszy zespół otrzyma ofertę dołączenia do programu KIC InnoEnergy Highway®, gdzie będzie miał dostęp do wsparcia merytorycznego oraz wsparcia finansowego do wysokości 150 000 Euro.

Jesteście gotowi podjąć wyzwanie?

KIC InnoEnergy ogłosiło właśnie Call for Applications. Jeśli prowadzisz start-up we wczesnej fazie rozwoju lub jesteś przedsiębiorcą i masz innowacyjny pomysł na rozwiązania z zakresu energii odnawialnej, prześlij swoje zgłoszenie do 10 czerwca. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie konkursu.

Zajrzyjcie też na profile na Facebooku i Twitterze, aby być na bieżąco z aktualnościami. Zachęcamy też do obejrzenia relacji wideo z zeszłorocznej edycji konkursu. W tym roku Ty też możesz być częścią tego wydarzenia! 

Portal Gramwzielone.pl jest patronem medialnym KICkoff Competition.