Giełda kooperacyjna w ramach targów RENEXPO

Oczekiwana znowelizowana ustawa o Odnawialnych Źródłach Energii w lipca po wielu miesiącach przygotowań weszła w życie. Kolejna nowelizacja jest już w przygotowaniu. Jakie zmiany w działaniu przedsiębiorstw z branży OZE niosą ze sobą przepisy? Jak przedsiębiorcy odnajdują się w nowej sytuacji?

Okazją do wymiany doświadczeń i opinii w tym zakresie będą 6-te już Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO Poland 2016. Są to otwarte targi branżowe, w trakcie których nowe i doświadczone już firmy prezentują swoje produkty i usługi, badacze i eksperci wymieniają się wiedzą, natomiast architekci, projektanci, inżynierowie oraz konsumenci poszukują ciekawych rozwiązań. Twórcom targów i ich uczestnikom przyświeca idea łatwego i ekologicznego generowania, dostawy i użytkowania energii przyszłości.

Dlaczego Polska?

REKLAMA

Polska dzięki położeniu geograficznemu stanowi łącznik pomiędzy Wschodem a Zachodem, energia odnawialna systematycznie zyskuje w naszym kraju na znaczeniu, ale wciąż pozostaje duże pole do działania. Kraj stanowi przez to dobrą lokalizację do inwestycji związanych z energią odnawialną, jest również doskonałym miejscem do spotkania osób zaangażowanych w tworzenie i wdrażanie projektów związanych z OZE.

Jak nawiązać kontakty biznesowe?

Drzwi do szerokiej sieci kontaktów biznesowych otwiera udział w spotkaniach biznesowych organizowanych przez ośrodek Enterprise Europe Network działający w ramach Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego. Inicjatorzy targów RENEXPO Poland już po raz kolejny zaufali Fundacji w kwestii przygotowania giełdy kooperacyjnej. Jak wziąć w niej udział? Uczestnik po zamieszczeniu profilu swojej firmy na dedykowanej platformie internetowej może wybierać interesujących go partnerów do potencjalnej współpracy, jak również sam może zostać zaproszony do rozmowy. W ten prosty sposób możliwe jest wygodne zaplanowanie wielu spotkań w jednym miejscu i w krótkim czasie. Sprytne! W spotkaniach biorą udział również przedstawiciele firm zagranicznych.

Giełda kooperacyjna w ramach targów RENEXPO to punkt obowiązkowy w kalendarzu polskich firm związanych z branżą OZE. Rejestracja odbywa się poprzez stronę: https://www.b2match.eu/renexpo-pl-2016

Kiedy?

19-21.10.2016 – targi RENEXPO 2016

19-20.10.2016 – spotkania kooperacyjne RENEXPO 2016

REKLAMA

Gdzie?

Warszawskie Centrum EXPO XXI

 Hala nr 1

 ul. Prądzyńskiego 12/14

 01-222 Warszawa

Dodatkowe informacji udziela:

Magdalena Borys

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego

Borys@pfrr.pl

(85) 653 72 12

Portal Gramwzielone.pl jest patronem medialnym targów RENEXPO Poland 2016.