Zapraszamy na targi RENEXPO Poland

RENEXPO® Poland- oto polski odpowiednik jednych z najbardziej renomowanych spotkań na rynku ogólnoeuropejskim: RENEXPO ® (Renewable Energy Exposition).
W dniach od 17-18.10.2012 w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się druga edycja Międzynarodowych Targów RENEXPO® Poland.
Rok temu impreza świętowała swoją udaną premierę na rynku polskim. W tym roku podobnie jak w roku poprzednim RENEXPO Poland skupi się przede wszystkim na przedstawieniu całego zakresu odnawialnych źródeł energii, efektywności energetycznej i budownictwa energooszczędnego. Nie zabraknie tutaj także wysokiej klasy konferencji, które odniosą się bezpośrednio do stanu polskiego i europejskiego sektora energii odnawialnej.
REECO Poland Sp. z o.o. zaprasza do współpracy wszystkie organizacje, instytucje jak też wydawnictwa i portale internetowe wspierające ideę energii ze źródeł odnawialnych. Pamiętajmy OZE to nasza przyszłość, źródła te są nieomalże niewyczerpalne w porównaniu do tradycyjnych, a co ważniejsze są przyjazne dla klimatu i naszego otoczenia.
Polska jest jednak krajem specyficznym, w którym nadal dużą rolę odgrywa głęboko zakorzeniony w historii węgiel, który ma znaczenie nie tylko gospodarcze ale i społeczne. Jednak te zasoby także kiedyś ulęgną wyczerpaniu i pozostaje nam mieć nadzieję, że lobby węglowe pójdzie za nowym trendem od wielu lat szerzącym się na całym świecie. Panowie i Panie czas na zmiany!!! Odzwierciedleniem tych zmian będzie RENEXPO® Poland 2012, impreza ta już  w roku swojej premiery stała się ważnym miejscem debaty nad nową ustawą na temat odnawialnych źródeł energii i ta tendencja będzie kontynuowana, zapewnia Marek Schinke Project Manager REECO Poland Sp. z o.o..
Organizator chce nie tylko pokazać siłę polskiego sektora ale także zachęcić zagraniczne firmy do inwestowania w Polsce, ponieważ rynek polski ma ogromny potencjał, którego nie wolno nam zmarnować.
Jest wiele firm, organizacji i instytucji, które zajmują się tematyką OZE, jednak nie biorą udziału w imprezach szerzących tą ideę. A to należałoby zmienić. Tylko poprzez pokazywanie zalet polskiego sektora energii odnawialnej, a z drugiej strony poprzez otwarte mówienie o jego słabościach możemy coś zmienić.
Europa czeka na polską energię odnawialną!
 
Kontakt:
Małgorzata Bartkowski
REECO Poland Sp. z o.o.
ul. Bartycka 22B/21A
00-716 Warszawa
Tel:+48-22-266-02-16
Fax:+48-22-379-78-60
www.renexpo-warsaw.com
bartkowski@reeco.eu

REKLAMA

REECO Grupa: Organizator REECO Poland Sp. z o.o. jest częścią grupy REECO z siedzibą w Niemczech i filiami w Salzburg/Austria, Bruksela/Belgia, Warszawa/Polska, Budapeszt/ Węgry i Arad w Rumunii. Od 1997 roku około 50.000 Ekspertów z 70 krajów uczestniczyło w targach i konferencjach organizowanych przez REECO. Wszystkie terminy targów na www.reeco.eu

REKLAMA