OZE 2.0. Nowy system wsparcia

OZE 2.0. Nowy system wsparcia
Nordex press

Po dwóch latach prac i siedmiu miesiącach konsultacji Ministerstwo Gospodarki opublikowało ostateczną ministerialną wersję {więcej}projektu ustawy o odnawialnych źródłach energii, która w diametralny sposób zmieni rynek zielonej energetyki w Polsce.
 
Podczas seminarium „OZE 2.0. Nowy System Wsparcia”, organizowanego 27 września 2012 roku, będą mieli Państwo okazję porozmawiać z osobą bezpośrednio zaangażowaną w prace nad projektem, Panem Mariuszem Radziszewskim, Naczelnikiem Wydziału Odnawialnych Źródeł Energii w Departamencie Energii Odnawialnej Ministerstwa Gospodarki, który uczestniczył w kolejnych etapach prac nad projektem i przedstawi Państwu jego najważniejsze elementy i odpowie na Państwa pytania.
 
Celem seminarium jest zapoznanie Państwa z najnowszym projektem ustawy o OZE oraz zwrócenie uwagi na najważniejsze zmiany, które ze sobą niesie. Prelegenci odniosą się także do tych elementów projektu, które będą miały istotne znaczenie w praktyce, zwłaszcza w stosunku do finansowania inwestycji ora umów z odbiorcami energii elektrycznej i zielonych certyfikatów.
 
Sesja pytań i odpowiedzi pozwoli Państwu rozwiązać ewentualne wątpliwości, co do zapisów ustawy. Dodatkowo poznają Państwo opinie wybitnych specjalistów na temat praktycznego znaczenia projektowanych zmian dla Państwa przedsiębiorstw.
 
Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami seminarium oraz do uczestnictwa! Więcej informacji o seminarium, prelegentach oraz rejestracji znajdą Państwo pod linkiem: http://scc.com.pl/konferencje/en/npg/zaproszenie
 
Zapraszam! Warto!

 
Jolanta Kałużna
Project Manager
SC Consulting
 
tel.:   +48 22 740 67 80
faks: +48 22 672 95 89
e-mail: Jolanta.Kaluzna@SCC.com.pl
www.SCC.com.pl
www.PowerMeetings.pl

REKLAMA
REKLAMA