Raport "Energia odnawialna w Polsce 2012 / "Renewable energy in Poland 2012"

Raport "Energia odnawialna w Polsce 2012 / "Renewable energy in Poland 2012"
...

{więcej}Zachęcamy do lektury najnowszego raportu Gramwzielone.pl „Energia odnawialna w Polsce 2012”. Raport jest dostępny także w wersji angielskojęzycznej. 

Tegoroczną edycję raportu „Energia odnawialna w Polsce 2012/Renewable Energy in Poland 2012” wydajemy dopiero w III kwartale roku, co jest spowodowane oczekiwaniem na finalną wersję projektu ustawy o OZE, która zgodnie z planami Ministerstwa Gospodarki zostanie implementowana do polskiego prawa w 2013 roku i ma szansę diametralnie zmienić charakter polskiego rynku energii odnawialnej.

Ten najważniejszy dokument w dotychczasowej historii polskiego rynku energii odnawialnej, dzięki wprowadzeniu prototypowego systemu wspierającego rozwój lokalnej i domowej energetyki odnawialnej, może przenieść polską energetykę z wieku XX w wiek XXI, który w globalnej energetyce będzie wiekiem lokalnych, rozproszonych systemów energetycznych – w przeciwieństwie do scentralizowanego modelu energetyki, który dominował w wieku XX. 

REKLAMA
REKLAMA

Zachęcamy do lektury tegorocznej edycji bezpłatnego raportu „Energia odnawialna w Polsce 2012”. 

POBIERZ RAPORT „ENERGIA ODNAWIALNA W POLSCE 2012” [PDF]

Raport jest dostępny także w wersji angielskojęzycznej. W celu otrzymania raportu „Renewable Energy in Poland 2012” prosimy o kontakt na adres: biuro@gramwzielone.pl

redakcja Gramwzielone.pl