Zapraszamy na Kongres Ciepłowniczy POWERPOL HEAT

Zapraszamy na Kongres Ciepłowniczy POWERPOL HEAT
Amio Cajander, flickr cc-by-2.0

Europejskiego Centrum Biznesu zaprasza w dniach 1-3 czerwca 2011r. na Kongres POWERPOL HEAT poświęconej rynkowi ciepłowniczemu i kogeneracyjnemu. Temat przewodni: „Rok 2011: Perspektywy rozwoju polskiego rynku ciepła i energii”.

Rok 2011 jest dla polskich wytwórców i dystrybutorów energii i ciepła czasem intensywnych zmian związanych zarówno z dynamicznym procesem prywatyzacji, pakietem klimatycznym, rozwijającą się konkurencyjnością na rynku jak i z wdrażaniem rządowej „Polityki energetycznej Polski do 2030 r”.

Przyjęta panelowa formuła kongresu połączona z indywidualnymi wystąpieniami przedstawicieli największych w kraju przedsiębiorstw energetyczno-ciepłowniczych stwarza szansę na wszechstronne przeanalizowanie strategii polskich spółek ciepłowniczych i kogeneracyjnych oraz zmian zachodzących na rynku. W tym gronie chcemy poruszyć kwestie strategii dla sektora, rosnących potrzeb inwestycyjnych oraz sposobów na ich finansowanie, a także perspektyw rozwoju w oparciu o alternatywne technologie.

REKLAMA

Do udziału w panelach zapraszamy wyłącznie kluczowe osoby z największych spółek energetycznych w Polsce i najważniejszych organizacji branżowych.

 

REKLAMA

Miejsce: Kazimierz Dolny n/Wisłą; Hotel Zajazd Piastowski

Organizator: Europejskie Centrum Biznesu

E-mail: info@ecb.biz.pl

Telefon: 81 747 65 10; 600  093 005

Strona wwwwww.powerpolheat.pl