RENEXPO także w Polsce

RENEXPO także w Polsce
S.O.L.I.D., ESTIF

Zapraszamy na targi poświęcone energetyce odnawialnej RENEXPO POLAND, które odbędą się pod koniec października w Warszawie.

RENEXPO ® Poland- oto polski odpowiednik jednych z najbardziej renomowanych spotkań na rynku ogólnoeuropejskim. W dniach od 26 do 28.10.2011 w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się niepowtarzalne wydarzenie, które skupi się przede wszystkim na przedstawieniu całego zakresu odnawialnych źródeł energii, efektywności energetycznej, budownictwa a także remontu. Nie zabraknie tutaj także wysokiej klasy konferencji, które odniosą się bezpośrednio do stanu polskiego sektora energii odnawialnej.

Polska posiada duże możliwości w zakresie stosowania odnawialnych źródeł energii. Źródła te z całą pewnością będą stanowić istotny element w bilansie energetycznym kraju.

REKLAMA

Targi RENEXPO® Poland obejmą wszystkie istotne tematy dotyczące odnawialnych źródeł energii, efektywności energetycznej i budownictwa. Wystawie będą towarzyszyć wysokiej jakości konferencje prowadzone przez specjalistów z branży. Każdy z wystawców będzie miał możliwość bezpłatnego uczestnictwa w forum wystawców. Dla firm oferujemy również bezpłatne spotkania brokerskie i możliwość pośrednictwa w szukaniu partnerów handlowych.

RENEXPO® Poland wpisując się w wieloletnią tradycje REECO Group, która od lat organizuje targi z dziedziny odnawialnych źródeł energii w takich krajach jak Niemcy, Austria, Węgry, Rumunia i Belgia, ma szansę stać się wiodącym wydarzeniem zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej.

REKLAMA

Polskie przewodnictwo w Unii Europejskiej podkreśla międzynarodowy charakter tego przedsięwzięcia. 

Szczegółowo dopracowana koncepcja targów wraz z bardzo obiecującym rynkiem w Polsce są gwarancją powodzenia nowego trendu ustalającego się w Europie Środkowej.

Kontakt:

REECO Poland Sp. z o.o.

ul. Bartycka 22B/21A

00-716 Warszawa

Tel:+48-22-266-02-16

Fax:+48-22-379-78-60

www.renexpo-warsaw.com
info@reeco-poland.pl

Organizator REECO Poland Sp. z o.o. to częśc grupy REECO z siedzibą w Niemczech i filiami w Salzburg/Austria, Bruksela/Belgia, Warszawa/Polska, Budapeszt/ Węgry i Arad w Rumunii. Od 1997 roku około 50.000 Ekspertów z 70 krajów uczestniczyło w targach i konferencjach organizowanych przez REECO. Wszystkie terminy targów na www.reeco.eu


renexpo