Forum Paliw Alternatywnych

Forum Paliw Alternatywnych
jurvetson, flickr cc-by-2.0

29-30 września, w Hotelu Zamek w Lublińcu odbędzie się pod honorowym patronatem Parlamentu Europejskiego I Forum Paliw Alternatywnych pt. „Paliwa alternatywne w energetyce i przemyśle cementowym”.

Zamiarem organizatorów – Politechniki Częstochowskiej oraz Fundacji Rozwoju i Innowacyjności jest stworzenie cyklicznego wydarzenia integrującego osoby zainteresowane tematyką wykorzystywania paliw alternatywnych. Inicjatywa powstała również z powodu zaostrzających się przepisów dotyczących gospodarki odpadami oraz stale wzrastających cen paliw w energetyce – są to kwestie szczególnie istotne dla polskiej gospodarki.

Forum Paliw Alternatywnych adresowane jest głównie do przedsiębiorstw z branży energetycznej, ciepłowniczej, cementowni, przedstawicieli organów administracji samorządowej, zakładów gospodarki odpadami, a także organizacji pozarządowych.

REKLAMA

FPA ma stanowić miejsce spotkań oraz wymiany poglądów, stwarzając tym samym warunki do podnoszenia kwalifikacji zawodowych osób zainteresowanych tematyką paliw alternatywnych, nowych technologii ich produkcji, możliwości wykorzystania procedur badawczych i analitycznych w zakresie oceny paliw, prawa UE obowiązującego w tym zakresie i wiele innych.

Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie Forum, które odbędzie się 29 września o godz. 11.00 w Hotelu Zamek w Lublińcu.

 

Więcej informacji: www.forumpaliwalternatywnych.pl

REKLAMA

Data: 29 – 30 września 2011 r.

Miejsce: Lubliniec, Hotel Zamek

Organizatorzy: Fundacja Rozwoju i Innowacyjności,

Katedra Ogrzewnictwa, Wentylacji i Ochrony Atmosfery

Politechniki Częstochowskiej

Kontakt: Emilia Zwiewka

tel: 784 087 236

e-mail: biuro@forumpaliwalternatywnych.pl