Doświadczony Project Manager – Projekty Wiatrowe, Dolnośląskie

{więcej}
Doświadczony Project Manager – Projekty Wiatrowe, Dolnośląskie

 
Nasz klient to międzynarodowa korporacja szybko poszerzająca swoje portfolio projektów Europie. Ze względu na szybki rozwój poszukujemy doświadczonego Project Managra, który będzie zarządzać wszystkimi sprawami związanymi z rozwojem portfolio 5 projektów na różnych stadiach zaawansowania, aż do uzyskania pozwolenia na budowę.
 
PROFIL KANDYDATA:
 
Poszukujemy raczej osoby o całościowym zrozumieniu procesu rozwoju projektów wiatrowych niż specjalisty w konkretnym etapie projektu – studiach środowiskowych, czy sprawach planistycznych na przykład. Musi to być osoba z doświadczeniem, która jest w stanie pokierować wszystkimi stadiami projektu od „green roots” do pozwolenia na budowę, ze wsparciem zespołu specjalistów firmy, jak i współpracujących firm zewnętrznych.
 
DOŚWIADCZENIE I WYKSZTAŁCENIE:
 
– 3 do 5 lat doświadczenia w rozwoju projektów
– Preferowane doświadczenie w rozwoju projektów wiatrowych, wraz z procesem uzyskiwania odpowiednich zezwoleń
– Znajomość procedur administracyjnych w uzyskiwaniu pozwoleń na rozwój projektów (plany miejscowe/zagospodarowania, pozwolenia środowiskowe, pozwolenia na budowę…)
– Diświadczenie w negociacjach z podwykonawcami i władzami lokalnymi m.in. wycena ofert i zapytania ofertowe
– Wykształcenie wyższe
 
INNE WYMOGI:
 
– Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
– Prawo jazdy
– Mile widziane doświadczenie w nadzorowaniu prac podwykonawców
 
OBOWIĄZKI:
 
– Nadzorowanie procesu rozwoju projektów
– Zarządzanie dokumentacją i umowami z podwykonawcami
– Współpraca z właścicielami ziemskimi, operatorami sieci przesyłowej, władzami i podwykonawcami
– Reguralne raportowanie do Dyrektora Rozwoju Projektów
– Dobieranie i nadzorowanie prac podwykonawców
 
Aplikacje proszę kierować na adres szymon@earthstreamglobal.com.
 
Osoba kontaktowa: Szymon Sokołowski.
 
Ze względu na duże zainteresowanie tego typu stanowiskami będziemy mogli odpowiedzieć jedynie na zgłoszenia spełniające kryteria.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

REKLAMA

REKLAMA

EarthStream Global to międzynarodowa firma konsultingowa z przedstawicielstwem w 14 krajach na 5 kontynentach, która specjalizuje się w rekrutacji / pozyskiwaniu talentu dla 3 kluczowych obszarów obejmujących: Energetykę Konwencjonalną i Odnawialną, Wydobycie Ropy Naftowej i Gazu, Górnictwo / Wydobycie Złóż. Biuro EarthStream Polska wspiera kandydatów i klientów w Polsce i Europie Wschodniej.