Baza firm branży kolektorów słonecznych w Polsce. Dane i specyfikacja 300 firm

Baza firm branży kolektorów słonecznych w Polsce. Dane i specyfikacja 300 firm
TiSUN press

{więcej}Gramwzielone.pl przedstawia najaktualniejszą i największą bazę danych firm z polskiej branży kolektorów słonecznych. Znajdziecie w niej Państwo dane 300 firm dzialających na polskim rynku kolektorów słonecznych. 

BAZA FIRM BRANŻY KOLEKTORÓW SŁONECZNCYH W POLSCE została wykonana na podstawie danych zebranych z rynku, zweryfikowanych i opracowanych przez Gramwzielone.pl. 

Baza firm zawiera dane teleadresowe 300 firm zarejestrowanych w Polsce i działających w branży kolektorów słonecznych – w szczególności: 1. nazwę, 2. zakres działania (m.in. doradztwo, projektowanie, finansowanie, sprzedaż, instalatorstwo, serwis, produkcja), 3. adres www, 4. e-mail do centrali oraz poszczególnych działów – jeśli są wyszczególnione, 5. telefon do centrali oraz poszczególnych działów – jeśli są wyszczególnione, 6. dane adresowe (ulica, miasto, województwo).

REKLAMA

Gramwzielone.pl tworzy bazę firm polskiej branży kolektorów słonecznych od początku swojej działalności, czyli od 2010 r. Kompletowanie bazy danych i weryfikacja zgromadzonych w niej informacji pod względem ich aktualności i ważności zostały przeprowadzone przez GwZ w okresie marzec-kwiecień 2014 r. 
 

Baza danych sprzedawana jest jako plik MS Excel (*.xls).

Regulamin [PDF]

REKLAMA

Przykładowy fragment Bazy firm kolektorów słonecznych w Polsce [XLS]

Cena: 300 zł netto + 23% VAT. 

Dysponujemy także aktualnymi bazami firm z innych sektorów OZE (produkcja/przetwórstwo/dystrybucja produktów biomasowych, kotły na biomasę, kolektory słoneczne, pompcy ciepła, małe elektrownie wiatrowe, biogazownie). 

Przykładowy fragment Bazy firm branży fotowoltaicznej w Polsce [XLS]

Kontakt: 
bartosz.jones@gramwzielone.pl 
+ 71 750 37 33
+ 606 399 908

gramwzielone.pl