Kehua aktywnym uczestnikiem, wystawcą i prelegentem na Kongresie PV 2023

Kehua aktywnym uczestnikiem, wystawcą i prelegentem na Kongresie PV 2023
Kehua Tech

Kehua Tech jest partnerem tegorocznego Kongresu PV, jak również uczestniczy w debacie pt. „Rozwój sieci wobec wyzwania zielonej elektryfikacji”. Kongres PV 2023 jest jednym za najważniejszych wydarzeń w branży energetyczno-fotowoltaicznej. Podczas tego dwudniowego wydarzenia między 30-31 maja, specjaliści Kehua będą do Państwa dyspozycji, również przy stoisku Kehua Tech.

Zapraszamy wszystkich klientów i partnerów do skorzystania z okazji na bezpośrednią rozmowę. Nasi eksperci pomogą zaprojektować rozwiązania takie jak:

  • systemy magazynowania energii,
  • praktyczną aplikację pełnej gamy konwerterów PCS/BCS,
  • DC/AC na farmach fotowoltaicznych, w tym z użyciem falowników SPI 350K,
  • domowe magazyny energii iStoragE.

Systemy przetwarzania energii Kehua

Rozwiązania magazynowania energii KEHUA obejmują falowniki o mocy od 3 kW do 6900 kW oraz systemy zarządzania energią EMS.

Zakres systemów przetwarzania energii KEHUA zawiera wytwarzanie, przesył, dystrybucję i magazynowanie energii. Nasze systemy umożliwiają modulację częstotliwości, magazynowanie energii po stronie sieci, magazynowanie energii w przemyśle i handlu po stronie użytkownika, magazynowanie energii w gospodarstwie domowym, instalacje wyspowe oraz inne rozwiązania.

Zapraszamy wszystkich uczestników KongresuPV do odwiedzenia naszych ekspertów, by w praktyce zastosować rozwiązania i produkty Kehua.

O Kehua

Kehua Tech to firma od ponad 30 lat zakorzeniona w technologii energoelektroniki, posiada zróżnicowane rozwiązania i bogate doświadczenie projektowe w zakresie fotowoltaiki, magazynowania energii, mikro-sieci, energii wiatrowej i zintegrowanych usług energetycznych.

W obszarze magazynowania energii globalna skumulowana moc i pojemność instalacji z urządzeniami Kehua przekracza 6,3 GW/5,4 GWh, a produkowane rozwiązania do magazynowania energii AC/DC obejmują pełny zakres mocy 3 kW ~ 6900 kW. Firma Kehua Tech osiągnęła 839,71 mln USD rocznego przychodu w 2022 roku, co stanowi wzrost rok do roku o 16,09%. Globalna liczba instalacji PV z użyciem sprzętu Kehua przekroczyła 31 GW, co świadczy dużym zaufaniu do marki Kehua.

Kehua grafika z osiągnięciami
Kehua Tech

 

artykuł sponsorowany