Jak obniżyć rachunki za energię? Swatten wie, jak to zrobić

Jak obniżyć rachunki za energię? Swatten wie, jak to zrobić
Fot. Sieyuan

Swatten oferuje idealne rozwiązanie energetyczne. Nasze wydajne baterie magazynujące energię i hybrydowe systemy inwerterowe pomagają gospodarstwom domowym w pełni wykorzystać każdą jednostkę energii elektrycznej, przechowując nadmiar energii do wykorzystania w przyszłości, zmniejszając w ten sposób dodatkowe koszty energii elektrycznej.

W poniższym artykule przyjrzymy się bliżej magazynom wysokonapięciowym firmy Swatten montowanym w szafach oraz temu, w jaki sposób mogą one pomóc odbiorcom w zapewnieniu bezpieczeństwa energetycznego.

 

Innowacyjne produkty akumulatorowe oparte na technologii

Produkty akumulatorowe Swatten wykorzystują najnowocześniejszą technologię magazynowania energii. Mają na celu sprostanie wyzwaniom związanym z energią odnawialną. Ten konkretny produkt to wysokonapięciowy akumulator szafowy Swatten, znany ze swojego wyjątkowego, wynoszącego do 100 proc. DoD (głębokość rozładowania).

Jego konstrukcja, bez wbudowanego DC-DC, maksymalizuje wykorzystanie energii zmagazynowanej w akumulatorze z wyższą sprawnością konwersji. Ponadto, zaletą tego magazynu jest jego zdolność do zapewnienia większego i szybszego wsparcia zasilania dzięki wysokiemu prądowi ładowania i rozładowania do 52,5 A.

Akumulator ma miękką konstrukcję ogniw ATL, która oferuje doskonałe rozpraszanie ciepła w porównaniu z podobnymi produktami o twardej konstrukcji. Skutkuje to mniejszym ryzykiem pożaru i wybuchu oraz znacznie zwiększonym bezpieczeństwem przy energii użytkowej sięgającej 94,9 proc.

Jego konstrukcja została zoptymalizowana pod kątem maksymalnego wykorzystania energii zgromadzonej w akumulatorze. Dzięki pojemności akumulatora, wynoszącej od 9,83 kWh do 26,21 kWh, urządzenie skutecznie magazynuje energię elektryczną z paneli słonecznych lub z sieci i uwalnia ją w razie potrzeby, zapewniając nieprzerwane zasilanie.

Według danych [WorldData.info] średnie dzienne zużycie energii elektrycznej na mieszkańca w Polsce wynosi 10,8 kWh. Bateria Swatten o pojemności 26,21 kWh może więc pokryć zapotrzebowanie na energię elektryczną jednej osoby przez co najmniej dwa dni. Nie tylko zmniejsza to zależność od tradycyjnych paliw kopalnych, ale także ogranicza ryzyko niestabilności dostaw energii.

 

Fot. Swatten

Domowe falowniki fotowoltaiczne

Domowe falowniki hybrydowe Swatten są kluczowym elementem zarządzania energią w domu. Baterie magazynujące energię Swatten zostały zaprojektowane z myślą o kompatybilności z hybrydowymi falownikami i oferują najlepsze dopasowanie, gdy są używane razem. Falowniki te mogą łączyć się z panelami słonecznymi i systemami magazynowania energii, przechowując energię elektryczną w akumulatorach i przekształcając ją w zasilanie w razie potrzeby. Pozwala to nie tylko obniżyć rachunki za energię, ale także oferuje bardziej zrównoważoną i przyjazną dla środowiska opcję energetyczną.

Inteligentne sterowanie i monitorowanie

Produkty akumulatorowe Swatten są wyposażone w niezależnie opracowany zaawansowany system zarządzania akumulatorem (BMS), który umożliwia zdalne monitorowanie zużycia energii. Użytkownicy mogą śledzić produkcję i zużycie energii w czasie rzeczywistym za pośrednictwem aplikacji Solarman, optymalizując zarządzanie energią, zmniejszając straty energii i maksymalizując potencjał oszczędzania energii.

 

Fot. Swatten

Swatten: zaufany partner energetyczny

Nasze produkty akumulatorowe reprezentują nowy sposób myślenia o przyszłości energii. Nie tylko zapewniają zrównoważone i przyjazne dla środowiska rozwiązania energetyczne, ale także dają użytkownikom większą kontrolę i niezależność w zarządzaniu ich potrzebami energetycznymi. Swatten oferuje 10-letnią gwarancję i 6 tys. cykli ładowania (ponad 60 proc. pojemności użytkowej) na produkty akumulatorowe. Aby zapewnić bezproblemowe wsparcie klienta, firma ma w Polsce lokalny zespół posprzedażowy.

Obecnie aktywnie poszukujemy partnerów na polskim rynku. Jeśli jesteś zainteresowany produktami Swatten i chciałbyś dowiedzieć się więcej lub zbadać, w jaki sposób te innowacyjne rozwiązania mogą zostać zintegrowane z Twoim domem lub projektem komercyjnym, skontaktuj się z nami.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.swatten.com.

Kontakt

E-mail: swatten@sieyuan.com

 

artykuł sponsorowany