GoodWe: 10 lat gwarancji na falowniki hybrydowe 5-30 kW w nowej promocji

GoodWe: 10 lat gwarancji na falowniki hybrydowe 5-30 kW w nowej promocji
Fot. GoodWe

GoodWe, światowy lider w produkcji rozwiązań do magazynowania energii, rozszerza atrakcyjną promocję, oferującą bezpłatne przedłużenie gwarancji na falowniki hybrydowe zainstalowane wraz z magazynami energii producenta.

Innowacyjne rozwiązania z długoterminowym wsparciem

Promocja, początkowo skierowana do rozwiązań hybrydowych o mocy 5-10 kW dla zastosowań domowych, została teraz poszerzona o większe falowniki hybrydowe ET o mocy 15-30 kW. Co więcej, czas trwania promocji został wydłużony o sześć miesięcy, obejmując okres do 14 maja 2024 roku.

Dzięki spełnieniu określonych warunków, certyfikowani instalatorzy GoodWe PLUS mogą skorzystać z automatycznego wydłużenia gwarancji na zainstalowane przez nich zestawy, obejmujące domowe magazyny energii oraz falowniki hybrydowe GoodWe, aż do 10 lat, wszystko to bez dodatkowych kosztów.

Ali Bouattour, Dyrektor Techniczny w GoodWe Europe GmbH, podkreśla:

GoodWe nieustannie dąży do dostarczania produktów i rozwiązań, które generują trwałą wartość. Ta inicjatywa stanowi wyraz naszego silnego zobowiązania do jakości, niezawodności i długoterminowego wsparcia naszych klientów.

Warto również zaznaczyć, że wysokonapięciowe magazyny energii serii Lynx F i Lynx F PLUS+ są już objęte 10-letnią gwarancją na produkt i wydajność. Hybrydowe falowniki GoodWe, choć w standardzie objęte 5-letnią gwarancją, teraz mogą być objęte dodatkowym atutem promocyjnej 10-letniej ochrony.

Dodatkowe szczegóły dotyczące przedłużenia gwarancji można znaleźć tutaj.

Nowa odsłona programu lojalnościowego dla instalatorów PV

 

GoodWe rozszerza także swój program lojalnościowy dla instalatorów fotowoltaicznych w regionie EMEA, oferując jeszcze więcej korzyści. Początkowo oferujący przedłużenia gwarancji i darmowe szkolenia techniczne, program przeszedł teraz do drugiego etapu. Za każdy zarejestrowany inwerter na platformie GoodWe SEMS, instalatorzy zdobywają punkty, umożliwiające awans na wyższe poziomy statusu.

Jako instalator GoodWe PLUS+, otrzymasz dostęp do szeregu ekskluzywnych korzyści, takich jak:

  • Korzyści gwarancyjne
  • Darmowe szkolenia techniczne
  • Atrakcyjne nagrody lojalnościowe

Osiągnięcie statusu SILVER lub GOLD otwiera drogę do wymiany punktów na jeszcze bardziej atrakcyjne nagrody.

Firmy, które uzyskały status GoodWe PLUS+, zostały automatycznie przeniesione do zaktualizowanej wersji programu. Teraz mają możliwość logowania się na swoje konta GoodWe PLUS+ w celu monitorowania liczby zdobytych punktów, śledzenia awansu w statusie oraz wymieniania punktów na atrakcyjne nagrody.

Dodatkowo, GoodWe prezentuje nową platformę szkoleniową GoodWe PLUS, oferującą szkolenia „na żądanie” w języku polskim. Dzięki niej, dołączenie do programu GoodWe PLUS staje się jeszcze prostsze. Link do platformy: tutaj.

Jak dołączyć do programu GoodWe PLUS?

Krok 1: Przygotowanie – wymagany kod organizacji na portalu SEMS

Program GoodWe PLUS jest połączony z naszym portalem SEMS. Aby zarejestrować się na szkolenie online, potrzebny będzie kod organizacji na portalu SEMS oraz dane logowania. Jeżeli Twoja firma go jeszcze nie posiada, zarejestruj się tutaj. Kod organizacji zostanie wysłany do Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych.

Krok 2: Zarejestruj się i zalicz obowiązkowe szkolenie

Użyj danych logowania do portalu SEMS oraz kodu organizacji, aby zapisać się na naszej platformie szkoleniowej. Zrealizuj dwie sesje szkoleniowe oparte na materiałach wideo i quizach dostępnych online. Szkolenia są dostępne na żądanie, co pozwala na ich realizację w dogodnym dla Ciebie czasie.

Krok 3: Ciesz się korzyściami

W ciągu kilku dni od pomyślnego zakończenia szkolenia kwalifikacyjnego, otrzymasz e-mail potwierdzający członkostwo w GoodWe PLUS+. Konto Twojej firmy na platformie SEMS zostanie zaktualizowane do statusu GoodWe PLUS+. Od tego momentu, wszystkie instalacje falowników zarejestrowane w SEMS (z podaniem odpowiedniego kodu organizacji) będą generować punkty na koncie Twojej firmy, a zainstalowane uprawnione produkty będą miały zastosowanie opisanych korzyści gwarancyjnych.

Zaloguj się na konto GoodWe PLUS (dla członków programu)

Nie zwlekaj! Dołącz już teraz do Programu GoodWe PLUS i skorzystaj z niezliczonych korzyści, które zostały stworzone z myślą o Tobie. Wspólnie możemy przyczynić się do rozwoju zielonej energii słonecznej!

 

Dlaczego warto wybrać zestaw magazynowania energii GoodWe?

  1. Doświadczenie w branży: GoodWe ma bogate doświadczenie na rynku produkcji falowników i jest jednym z pionierów w produkcji falowników hybrydowych, wprowadzając je do oferty w 2014 roku, co stanowi istotne wyróżnienie w branży.
  2. Globalna obecność i lokalna ekspertyza: GoodWe ugruntowało swoją obecność na całym świecie, dostarczając ponad 4 miliony urządzeń o łącznej mocy przekraczającej 52 GW.
  3. Rozległe portfolio produktów: GoodWe wyróżnia się rozległym i wszechstronnym portfelem produktów, obejmującym falowniki on-grid o mocy od 0,7 do 350 kW, falowniki hybrydowe o mocy od 3 do 100 kW, magazyny energii LFP dla zastosowań domowych i komercyjnych, dachówki fotowoltaiczne (BIPV), ładowarki EV oraz systemy zarządzania energią.
  4. Innowacje i dostępność produktów: Produkcja GoodWe opiera się na innowacyjnych procesach, wraz z zastosowaniem zaawansowanych rozwiązań automatyzacji, co gwarantuje wysoką jakość oraz maksymalną wydajność. Firma dysponuje zdolnością produkcyjną na poziomie 30 GW dla falowników fotowoltaicznych oraz 2,1 GWh dla magazynów energii.
  5. Nagrody i uznania: GoodWe zostało uhonorowane prestiżowymi nagrodami, m.in. uznane za światowego lidera w produkcji falowników hybrydowych przez Wood Mackenzie w 2019 roku, oraz za jednego z pięciu największych dostawców falowników według tego samego rankingu za 2022 rok. Dodatkowo, firma została wyróżniona jako trzeci najczęściej wybierany producent falowników w Polsce w 2022 roku według Instytutu Energii Odnawialnej.
  6. Nowy wymiar w technologii falowników hybrydowych: Falowniki hybrydowe GoodWe redefiniują standardy technologii, oferując kompleksowe rozwiązania. Łatwy montaż, elastyczne zastosowanie oraz wysoka wydajność i niezawodność to kluczowe cechy. Dodatkowo, w zestawie znajduje się inteligentny licznik, a także wbudowane jest zasilanie rezerwowe (back-up) i układ ZSR, umożliwiający szybkie przełączanie na zasilanie awaryjne w standardzie UPS (poniżej 10 ms). Falowniki umożliwiają niesymetryczne oddawanie energii na fazy, co znacząco pozwala zwiększyć poziom autokonsumpcji, pozwalają na ustawienie różnych trybów pracy oraz harmonogramu ładowania i rozładowania magazynu. Istnieje także możliwość wykorzystania styku bezpotencjałowego w celu zwiększenia poziomu autokonsumpcji. Elastyczność wynikająca z kompatybilności z różnymi magazynami energii pozwala na jeszcze lepsze dostosowanie do indywidualnych potrzeb klientów.
  7. Program lojalnościowy GoodWe PLUS dla instalatorów PV: Stanowi dodatkową korzyść dla instalatorów. Darmowa wydłużona gwarancja na falowniki on-grid i hybrydowe do 10 lat, możliwość wymiany punktów na nagrody oraz dostęp do szkoleń technicznych „na żądanie”.

 

GoodWe – materiał sponsorowany