EDP Renewables Polska najlepszym miejscem pracy już drugi rok z rzędu

EDP Renewables Polska najlepszym miejscem pracy już drugi rok z rzędu
Źródło: EDP Renewables

{więcej}28 marca br. w Madrycie, EDP Renewables (EDP Renováveis​​, Euronext: EDPR), światowy lider w sektorze energii odnawialnej i trzeci największy na świecie producent energii wiatrowej, poinformował, że EDP Renewables Polska, drugi rok z rzędu, zostało uznane przez Great Place to Work najlepszym miejscem pracy w 2014, w kategorii firm zatrudniających mniej niż 50 pracowników.

EDP ​​Renewables Polska zajęło pierwsze miejsce w kategorii firm zatrudniających mniej niż 50 pracowników. W biznesowym środowisku firmy, w której ludzie stanowią najważniejszą wartość, stworzono dobre i przyjazne warunki pracy. Te wysiłki zostały docenione dzięki wyróżnieniu Great Place to Work.

Łukasz Zagórski, zastępca dyrektora EDPRenewables Polska, odebrał nagrodę podczas ceremonii, która odbyła się 26 marca 2014 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

REKLAMA
REKLAMA

João Manso Neto, prezes EDP Renewables, powiedział o nagrodzie: – Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia.Szczególnie dlatego, że EDP Renewables zostało docenione za stworzone środowisko pracy, a nie tylko uwagi na wyniki finansowe czy operacyjne. Ważne jest żeby wspierać i rozwijać dobre praktyki w dziedzinie zasobów ludzkich i miejsca pracy, tym bardziej, że to  pracownicy tworzą firmy.

EDPR weszła na polski rynek w 2007 roku, po przejęciu dużego portfolio projektów farm wiatrowych w trakcie budowy. EDPRz siedzibą w Warszawie, jest obecnie największym operatorem na polskim rynku. Farma wiatrowa Margonin o mocy 120 MW, jest największątego typu inwestycją EDPR w Europie. Firma jest obecna w Polsce z projektami w czterech różnych regionach kraju, o łącznej mocy zainstalowanej 370 MW.
 
EDP Renewables (Euronext: EDPR), z siedzibą w Madrycie, jest światowym liderem w sektorze energii odnawialnej i trzecim co do wielkości producentem energii wiatrowej. Z silnym portfelem projektów, najwyższej jakości aktywami i jedną z najwyższych na rynku zdolności operacyjnych, EDPR przeszło dynamiczny rozwój w ostatnich latach i jest obecne na 11 rynkach (Belgia, Brazylia, Kanada, Hiszpania, Stany Zjednoczone, Francja, Włochy, Polska, Portugalia, Wielka Brytania i Rumunia). Energias de Portugal, SA („EDP”), większościowy akcjonariusz EDPR, to międzynarodowa firma energetyczna, lider innowacji i zrównoważonego rozwoju. EDP jest największą grupą przemysłową w Portugalii i jedyną portugalską firmą, która jest częścią Dow Jones Sustainability Index (Worldi STOXX). 

informacja prasowa