Zapraszamy do Poczdamu na Green Ventures 2014

Zapraszamy do Poczdamu na Green Ventures 2014
foto: Intersolar Europe press

{więcej}Izba Przemysłowo-Handlowa w Poczdamie i Komfort International mają jak co roku przyjemność zaprosić na największe w Niemczech Międzynarodowe Forum Partnerskie dla firm z branży energii i technologii ochrony środowiska Green Ventures 2014, które już po raz 17 w swojej historii odbędzie się w Poczdamie w dniach 18 do 20 czerwca 2014 r.

W poprzednich latach w wydarzeniu odbywającym się w Brandenburgii wzięło udział łącznie 4.300 narodowych i międzynarodowych firm pochodzących ze 115 krajów z całego świata.

REKLAMA

Odbywające się od 17 lat forum partnerskie odnosiło sukcesy zarówno w Poczdamie jak i kilkakrotnie w przeszłości. Green Ventures odbywało się: w Chinach, we Włoszech oraz w Brazylii podczas największych targów ochrony środowiska FIMAI, a także ostatnio w Krajach Zatoki Perskiej.
 
W tym roku forum partnerskie skoncentrowane na ochronie i rekultywacji gleby, wody, budownictwie ekologicznym, recyklingu i materiałach odnawialnych, będzie realizowane poprzez bezpośrednie rozmowy biznesowe, prezentacje i fakultatywną wycieczkę, a także imprezę Venture Capital.
 
Green Ventures jest wspierane przez Komisję Europejską, Kraj Związkowy Brandenburgii, Zukunfts Agentur Brandenburg GmbH oraz iFUS Institute Berlin (Instytut zintegrowanej informacji technologicznej i informacji medialnej).
 
W załączeniu przesyłamy szerszą informacje na temat imprezy, jej aktualny program i formularz zgłoszeniowy.
Firmy, które prześlą zgłoszenie będą umieszczone w katalogu uczestników w formie on-line.

REKLAMA

Więcej informacji na temat imprezy oraz formularz do zgłoszenia on-line i w formie faksowej zawarte są w załączonym materiale i na stronie: www.green-ventures.com lub bezpośrednio u partnera programu Green Ventures w Polsce:
 
KOMFORT INTERNATIONAL
Tel/fax: +48 22 854 10 27
Tel: +48 69 156 57 56
 
E-mail: biuro@komfort-international.comwww.komfort-international.com