Zapraszamy na kolejną Konferencję EuroPOWER

Zapraszamy na kolejną Konferencję EuroPOWER
Konferencja EuroPower. Fot. MMC Polska

W dniach 910 listopada 2016 roku w Hotelu Radisson Blu w Warszawie przedstawiciele sektora energetycznego po raz kolejny będą mieli okazję spotkać się podczas Konferencji Energetycznej EuroPOWER. To wydarzenie stanowi unikalną platformę do podjęcia debaty na temat aktualnych problemów i wyzwań, z którymi boryka się sektor energetyczny.

Kluczowi reprezentanci branży będą mieli okazję do wymiany wiedzy, doświadczeń, opinii i koncepcji realizacji projektów energetycznych wspólnie z reprezentantami władz regionalnych, organami rządowymi i samorządowymi, administracją publiczną, przedstawicielami sektorów: dystrybucji energii, elektrociepłowni, produkcji, paliwowego i gazowego oraz sektorów współpracujących.

– Konferencja EuroPOWER cieszy się rosnącym zainteresowaniem, co ważne nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Cieszę się, że możemy w Warszawie gościć tylu znamienitych dla branży przedstawicieli, którzy na co dzień zajmują się problemami energii i wyzwaniami, które przed nią stoją. Dzięki wymianie wiedzy i doświadczeń możemy wspólnie wypracować narzędzia, które wspomogą dynamiczny rozwój sektora energetycznego już w najbliższej przyszłości – mówi Michał Kurtyka, Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Energii.

REKLAMA

Wśród kluczowych zagadnień, które zostaną poruszone podczas Konferencji, znajdują się m.in.: polska energetyka w procesie unowocześniania, miks energetyczny, elektromobilność, miejsce kapitału prywatnego w polskiej energetyce, rynek mocy, rynek gazu i paliw.

REKLAMA

Obszary tematyczne wydarzenia określone zostały przez Radę Programową pod przewodnictwem dr Leszka Juchniewicza. W skład Rady wchodzą m.in.:

  • Andrzej J. Piotrowski – Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Energii
  • Maciej Bando – Prezes Urzędu Regulacji Energetyki
  • Tomasz Żuchowski – Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa
  • Dariusz Kaśków – Prezes Zarządu, Energa S.A.
  • Eryk Kłossowski – Prezes Zarządu, PSE Polskie Sieci Elektroenergetyczne
  • Piotr Woźniak – Prezes Zarządu, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo

Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z Rady Programowej oraz foto- i wideorelacją z poprzedniej edycji.

Więcej informacji na temat projektu znajdą Państwo na stronie www.konferencjaeuropower.pl. Zapraszamy do śledzenia mediów społecznościowych wydarzenia: Facebook i Twitter.

Organizatorem wydarzenia jest firma MM Conferences S.A., która jest wiodącym organizatorem spotkań biznesowych, w szczególności szkoleniowo-konferencyjnych m. in. dla branży telekomunikacyjnej, energetycznej, finansowej oraz technologicznej.

Portal Gramwzielone.pl jest patronem medialnym Konferencji Energetycznej EuroPOWER.