"Twoje odnawialne źródło energii". Konkurs dla prosumentów

"Twoje odnawialne źródło energii". Konkurs dla prosumentów
Conergy press
{więcej}Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Konkursie „Twoje odnawialne źródło energii”, organizowanym przez Federację Konsumentów w ramach projektu „Partycypacja świadomych konsumentów w inteligentnych sieciach energetycznych”, współfinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Projekt objęty został patronatem Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, partnerem merytorycznym jest Energa S.A.
 
Konkurs adresowany jest do osób, które zaplanowały, samodzielnie zamontowały lub zleciły zamontowanie instalacji w celu pozyskania energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych na zaspokojenie części lub całości potrzeb swojego gospodarstwa domowego. Praca konkursowa polega na napisaniu krótkiego opowiadania opisującego Państwa doświadczenia. Pozytywne i negatywne.
 
Zależy nam, aby prosumenci, którzy już stosują lub instalują odnawialne źródła energii w swoim gospodarstwie domowym, podzieli się z konsumentami swoimi doświadczeniami i pomysłami, podali przyczyny dla których zdecydowali się korzystać z OZE.
 
Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia wraz z formularzem opowiadania i przesyłać do 8 grudnia 2013 r. na adres: Federacja Konsumentów, Aleje Jerozolimskie 47 lok. 8, 00-697 Warszawa z dopiskiem „Konkurs – Twoje odnawialne źródło energii” lub mailowo na adres konkurs@federacja-konsumentow.org.pl.
 
Autorzy najciekawszych opowiadań zostaną nagrodzeni, a ich przykład posłuży do promowania tego sposobu pozyskiwania energii na poziomie gospodarstwa domowego. Szczegółowe informacje, regulamin konkursu oraz interaktywny formularz dostępne są na stronie internetowej Federacji Konsumentów www.federacja-konsumentow.org.pl
REKLAMA

Formularz konkursowy [DOC]

REKLAMA

Federacja Konsumentów