Technik serwisu turbin wiatrowych

{więcej}

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy działającej w sektorze Odnawialnych Źródeł Energii – Energetyka Wiatrowa, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Technik Serwisu Turbin Wiatrowych o profilu Elektryk, Elektronik, Elektrotechnik etc. na farmę wiatrową w bliskich okolicach Konina oraz w okolicach Opola.

Do obowiązków Kandydata należeć będzie utrzymanie techniczne turbin wiatrowych, samodzielne lokalizowanie usterek i ich naprawianie. Wykonywanie napraw układów elektrycznych, hydraulicznych, mechanicznych oraz oprzyrządowania i sterowania.

REKLAMA

Wymagane jest wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym, elektronicznym (średnie lub wyższe). Uprawnienia SEP do 1kV. Doświadczenie w serwisie/utrzymaniu przemysłowych urządzeń elektrycznych. Umiejętność lokalizowania i usuwania awarii. Komunikatywna znajomość języka angielskiego. Gotowość do relokacji i podróży oraz umiejętność pracy w zespole.

REKLAMA

Doświadczenie w pracy w serwisie turbin wiatrowych będzie mile widziane.

Nasz Klient oferuje: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę , możliwość rozwoju w strukturach Klienta. Profesjonalny sprzęt, szkolenia w kraju i za granicą. Świetną atmosferę w pracy i możliwość awansu.

Zachęcamy do przesyłania aplikacji na adres e-mailowy: broniewski@hays.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”