KSTAR otwiera oddział w Polsce. Podbój regionu CEE

KSTAR otwiera oddział w Polsce. Podbój regionu CEE
Fot. KSTAR

24 października w Krakowie uroczyście otwarto polski oddział KSTAR, który stanowi okno na region CEE tego globalnego potentata i producenta. W uroczystości brali udział liderzy rynku OZE w Polsce i prezesi czołowych spółek z sektora, a także osobiście prezes spółki KSTAR New Energy, pan Liu Baishan.

Co ma do zaoferowania na polskim rynku globalna firma KSTAR, od ponad 20 lat notowana na giełdzie w Shenzhen?

Przez lata KSTAR stworzył stabilną bazę partnerów na rynku europejskim dzięki ciągłym innowacjom w dziedzinie energii i wysokiej jakości wsparciu dla klientów. Utworzenie polskiego biura to kolejny krok w globalnym rozwoju KSTAR, wzmacniający jego obecność na rynku lokalnym. Oferując pełną gamę rozwiązań w zakresie fotowoltaiki, przetwarzania i magazynowania energii, ta doświadczona w branży firma jest dobrze przygotowana na kolejne kroki rozwojowe wraz ze swoimi partnerami w regionie.

Jak mówi prezes zarządu KSTAR New Energy, pan Liu Baishan:

Jako wiodąca firma w dziedzinie energoelektroniki i nowej energii, KSTAR jest zaangażowana w tworzenie doskonałych rozwiązań dla energetyki i nie tylko, nie zatrzymując się przed żadnymi wyzwaniami. Dzięki wieloletniemu zaufaniu naszych klientów nasza firma może ugruntować ciągły rozwój na całym świecie. Wierzymy, że wraz z utworzeniem biura w Polsce nadszedł czas, aby lepiej realizować naszą filozofię usług w regionach Europy Środkowo-Wschodniej i budować jaśniejszą i ekologiczną przyszłość – podkreśla.

Innowacje, lokalne usługi i wsparcie w celu wzmocnienia obecności na rynku europejskim

Zlokalizowane w Krakowskim Parku Technologicznym biuro KSTAR w Polsce dysponuje przestrzenią szkoleniową oraz salonem wystawowym, wyposażonym w najnowsze inteligentne rozwiązania energetyczne KSTAR, w tym kompleksowe rozwiązania jednofazowe i trójfazowe, trójfazowe falowniki stringowe dla gospodarstw domowych i magazyny energii. To doskonałe miejsce do współpracy z klientami w Polsce i CEE i efektywna przestrzeń do prowadzenia szkoleń technicznych.

 

Team Kstar Poland
Team Kstar Poland/ Na zdjęciu od lewej na górze: Mandy Dong – Regionalny Dyrektor Sprzedaży CEE, Liu Baishan – CEO Kstar New Energy, Jorson Li – Dyrektor Techniczny Kstar, Terry Quan – Dyrektor Sprzedaży CEE oraz Ewa Urbaniec – Marketing Manager CEE, Operation Manager Poland, Robert Łasa – Country Manager Poland, Mariusz Czachorowski – Inżynier Wsparcia Technicznego oraz Piotr Masłocha – Inżynier Wsparcia Technicznego. Fot. Marcin Sobczyk

 

Jak mówi Robert Łasa, Country Manager Poland Kstar Poland:

Dysponujemy pełną paletą naszych produktów w Polsce i regionie CEE. Zarówno poszczególne kraje Europy Środkowej i Wschodniej, jak i region jako całość, to dla nas przestrzeń ogromnych możliwości. Polska jako duży kraj z ogromną dynamiką wzrostu w obszarze energetyki słonecznej jest szczególnie ważnym rynkiem. Dlatego właśnie tutaj KSTAR zdecydował się otworzyć ważne centrum handlowo-szkoleniowe na tę część Europy, które współtworzymy wraz z Ewą Urbaniec. Ważnym elementem naszej oferty są magazyny energii, zarówno te przydomowe o modułowej konstrukcji, ale także przemysłowe akumulatory kontenerowe, które są dedykowane dla dużych przedsiębiorstw.

Dysponujemy równie bogatą ofertą inwerterów. Dla odbiorców indywidualnych stworzyliśmy specjalną serię BluE, która obejmuje inwertery jednofazowe o mocy od 1 do 6 kW oraz trójfazowe oraz od 3 do 40 kW i systemy do magazynowania energii do 20 kWh. Zaspokaja potrzeby instalacji domowych oraz niewielkich komercyjnych projektów. Mamy do czynienia z nową generacją inwerterów fotowoltaicznych, którą cechują takie parametry jak: wyższa wydajność, podwójny MPPT, zdalne sterowanie, gotowość VPP, stopień ochrony IP65, lżejsza konstrukcja bez wentylatora, bateria CATL.

KSTAR – Siła globalnej marki

Jak mówi Ewa Urbaniec, Marketing & Operation Manager CEE:

Założona w 1993 roku firma KSTAR jest wiodącą marką w dziedzinie energoelektroniki i nowych dziedzin energii, w tym infrastruktury krytycznej dla centrów danych (UPS, akumulatory i klimatyzatory precyzyjne), modułowych rozwiązań dla centrów danych, oraz kompleksowych rozwiązań PV i w zakresie magazynowania energii. Do tej pory KSTAR dostarczył doskonałe rozwiązania energetyczne klientom na całym świecie, obejmując różnorodne branże w ponad 90 krajach i regionach.

Dzięki globalnej wizji i układowi firma ma nadzieję tworzyć wartość dla klientów, pracowników, partnerów i społeczeństwa. Bez innowacji nie ma rozwoju i patrząc na przykład KSTAR widzimy, że globalne firmy nie biorą się znikąd, buduje się je latami, z determinacją i zaangażowaniem wielu osób. Zawsze jednak konieczną determinantą rozwoju jest działalność badawczo-rozwojowa. Firma KSTAR posiada więc ogromne doświadczenie w branży technologicznej. Warto podkreślić jednak, że kładąc nacisk na innowacyjność produktów i dostarczanie zintegrowanych rozwiązań, firma koncentruje się również na swojej kulturze korporacyjnej oraz zagadnieniami ESG i CSR.

Ulubionym mottem naszego założyciela i CEO Mr. Liu Baishan jest: „Nigdy się nie poddawaj. Nigdy nie trać wiary. Pracujmy na rzecz lepszego świata”. Nasza siedziba – Krakowski Park Technologiczny – sprzyja tej idei.

To otwarcie nowej siedziby KSTAR w Polsce jest znaczącym krokiem w kierunku rozwoju relacji partnerskich w całym regionie Europy Centralnej i Wschodniej. Zapraszamy do kontaktu i budowania relacji, więcej informacji: robert.lasa@kstar.com.

 

KSTAR
Fot. KSTAR

 

Liu Baishan - CEO KSTAR New Energy i Terry Quan - Dyrektor Sprzedaży CEE
Liu Baishan – CEO KSTAR New Energy i Terry Quan – Dyrektor Sprzedaży CEE. Fot. KSTAR

 

Fot. KSTAR

www.kstar.com: KSTAR to wiodąca marka w dziedzinie energoelektroniki i nowych dziedzin energii, w tym infrastruktury krytycznej dla centrów danych (UPS, akumulatory i klimatyzatory precyzyjne), modułowych rozwiązań dla centrów danych, rozwiązań PV i rozwiązań w zakresie magazynowania energii. Do tej pory KSTAR dostarczył doskonałe rozwiązania energetyczne klientom na całym świecie, obejmując różnorodne branże w ponad 90 krajach i regionach. Dzięki globalnej wizji i układowi firma ma nadzieję tworzyć wartość dla klientów, pracowników, partnerów i społeczeństwa. Aby uzyskać więcej informacji i współpracować z nami w Polsce lub CEE skontaktuj się z nami pod adresem: robert.lasa@kstar.com.

artykuł sponsorowany