Bezpłatne szkolenie online: Biogazownie w sektorze rolno-spożywczym

Bezpłatne szkolenie online: Biogazownie w sektorze rolno-spożywczym
juwi press

Od września 2015 r. do lutego 2016 r. osoby zainteresowane tematem małych biogazowni w sektorze rolno-spożywczym mogą uczestniczyć w bezpłatnym kursie szkoleniowym online, oferowanym w ramach projektu BIOGAS3.

Kurs obejmuje wiedzę z zakresu technicznych, ekonomicznych i środowiskowych aspektów produkcji biogazu z odpadów sektora rolno-spożywczego, a także kwestii prawnych i przykładów dobrych praktyk w zakresie realizacji małych biogazowni.

Szkolenie online jest elastyczną formą edukacji, umożliwiającą każdemu korzystanie z kursu w dowolnym czasie i zakresie, zgodnie z indywidualnymi potrzebami i bez żadnych zobowiązań. Na zakończenie kursu osoby chętne będą mogły dobrowolnie przystąpić do egzaminu, którego zaliczenie umożliwia otrzymanie certyfikatu ukończenia kursu.

REKLAMA
REKLAMA

Webinarium wprowadzające do kursu szkoleniowego odbędzie się 29 września (wtorek) o godz. 11:00. W czasie webinarium przedstawione zostaną kwestie organizacyjno – techniczne związane z korzystaniem z platformy e-learningowej oraz informacje nt. projektu BIOGAS3. 

Aby wziąć udział w szkoleniu i/lub Webinarium należy zarejestrować się pod tym linkiem. 

BIOGAS3