Aplikacja mobilna FOX TEAM dostępna dla instalatorów pomp ciepła FoxAIR

Aplikacja mobilna FOX TEAM dostępna dla instalatorów pomp ciepła FoxAIR
FOX

Aplikacja FOX TEAM to wdrożony w czerwcu 2021 roku pionierski program lojalnościowy dla instalatorów falowników fotowoltaicznych FoxESS, obecnie rozbudowany o pompy ciepła FoxAIR.

Znany głównie z systemu nagradzania i wyłaniania najlepszych ekip wśród instalatorów falowników fotowoltaicznych FoxESS oraz dodatkowych korzyści dla klientów końcowych, program FOX TEAM został rozszerzony o funkcjonalności dotyczące pomp ciepła FoxAIR.

Korzyści z FOX TEAM

Montując z FOX TEAM, instalator zdobywa kolejne poziomy zaawansowania, dzięki czemu otrzymuje między innymi obrandowane gadżety, certyfikaty potwierdzające umiejętności i darmowe przeglądy pomp ciepła, a klienci zyskują wydłużone gwarancje na falowniki fotowoltaiczne FoxESS.

Dodatkowymi wyróżnikami programu są automatyczne generowanie dokumentów takich jak karty gwarancyjne oraz certyfikat ubezpieczenia ALL RISKS dla każdej pompy ciepła FoxAIR.

Na podwójnych członków FOX TEAM, tj. instalatorów falowników fotowoltaicznych i pomp ciepła marki FOX, czekają specjalne korzyści i status FOX TEAM VIP.

FOX TEAM to jedyny program w Polsce, który stał się miejscem potwierdzania najwyższej jakości wykonawstwa ekip instalatorskich fotowoltaiki i pomp ciepła. Ranking dostępny z poziomu aplikacji pozwala na wyłanianie najlepszych fachowców.


Automatyzacja procesów w FOX TEAM

FOX TEAM to unikatowy program lojalnościowy, będący jednocześnie nowoczesnym narzędziem do zarządzania instalacjami, który pozwala odejść od problematycznego prowadzenia papierowej dokumentacji, zagubionych gwarancji i certyfikatów, a także rozproszenia informacji, co skutkuje w praktyce często wydłużeniem pracy serwisu i tym samym montażu pomp ciepła.

Program FOX TEAM umożliwia pełne zarządzanie procesem szkoleń i instalacji pomp ciepła zgodnie z wytycznymi instalacyjnymi, minimalizując wspomniane ryzyko.

  • Szkolenia z pomp ciepła FoxAIR tylko w FOX TEAM

Rejestracja na szkolenia autoryzacyjne z pomp ciepła FoxAIR odbywa się obecnie wyłącznie przez aplikację mobilną FOX TEAM. Po rejestracji/zalogowaniu, w prosty i szybki sposób instalator zapisuje się na dany etap szkolenia. Przemyślany formularz pozwala w 10 sekund sfinalizować zgłoszenie.

Więcej: http://www.fox-team.pro/szkolenia

  • Dokumentacja i zarządzanie procesem uruchomienia pomp ciepła w FOX TEAM

Przejrzysty i funkcjonalny system zleceń w aplikacji FOX TEAM umożliwia zachowanie pełnej kontroli nad montażami pomp ciepła FoxAIR, sprawne zaplanowanie uruchomienia urządzenia oraz odbioru technicznego instalacji.

  • Zdalny dostęp do procesu instalacji pomp ciepła FoxAIR

W aplikacji FOX TEAM, w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, instalator ma zawsze dostęp do pełnej historii instalacji pomp ciepła FoxAIR wraz z dokumentacją zdjęciową, zdarzeniami i uprawnieniami poszczególnych ekip instalatorskich.

Wyróżniającymi zaletami programu FOX TEAM jest możliwość generowania, wglądu i szybkiego pobrania bezpłatnego 5-letniego certyfikatu ubezpieczenia ALL RISKS dla wszystkich pomp ciepła FoxAIR, karty gwarancyjnej oraz pełnej informacji o czynnościach dokonanych dla danego urządzenia.

Dane instalacji, klientów i instalatorów są umieszczone w zabezpieczonej „chmurze”, co gwarantuje bezpieczeństwo danych, a także dwustronną komunikację bezpośrednio z serwisem producenta.

Nad poprawnością umieszczanych danych i obsługą programu FOX TEAM czuwa ekspercki dział techniczny FoxAIR.

Więcej na temat programu FOX TEAM na: www.fox-team.pro 

www.fox-air.pro
www.dlaczego-foxair.pro

 

FoxESS – materiał sponsorowany