Zapraszamy na konferencję pt.: Od ekosceptyka do ekoentuzjasty – dlaczego budować energooszczędnie?

Zapraszamy Państwa na konferencję poświęconą domom energooszczędnym i nowym możliwościom finansowania ich budowy. 
Domy na energetycznej diecie?…
Domy zamienione w małe elektrownie obywatelskie?…
Domy, które oszczędzają i zarabiają?…
Domy, które dostają dotacje?…
Czy takie domy można i warto budować już dzisiaj, czy też powinniśmy je traktować jako ciekawe i nieszkodliwe utopie, oderwane od realiów polskiego rynku?
Już tylko dni dzielą nas od oficjalnego ogłoszenia nowego programu dopłat do kredytów na mieszkania i domy energooszczędnych. Uruchamiany przez Narodowy Fundusz Ochrony i Środowiska program z dopłatami do 50 tys. zł, jest wyczekiwany z wielką nadzieją zarówno przez inwestorów prywatnych, jak i przedsiębiorstwa rynku budowlanego. Ale nie brakuje też wątpliwości i obaw. Czy słusznych?

Zapraszamy Państwa na konferencję, która rozpoczyna projekt, mający za zadanie nie tylko pokazać czy i kiedy warto korzystać z takiego dofinansowania, ale też jak budować energooszczędnie.

REKLAMA

Projekt „Energooszczędni” stara się odpowiedzieć na szereg innych, bardzo praktycznych pytań, jakie stawiają sobie inwestorzy i firmy zainteresowane domami, które energię oszczędzają i  produkują z własnych źródeł. M.in. jak wybrać działkę pod budowę, jak ocenić czy projekt domu zapewni niskie zużycie energii, czego unikać decydując się na wybór własnych źródeł energii, co się opłaca a od czego lepiej trzymać się z daleka, jak wybierać urządzenia i instalacje, jakie oczekiwania powinniśmy stawiać architektom, projektantom i wykonawcom, aby nasze rachunki za energię przestały być utrapieniem.

REKLAMA

Konferencja otwierająca projekt „Energooszczędni” odbędzie się we 11 czerwca we Wrocławiu. Konferencja jest bezpłatna. Zapisać można się na stronie: http://cte.fea.pl/Oferta/Wydarzenia/Dlaczego-warto-budowac-energooszczednie