Moduły fotowoltaiczne SunLink PV – od ponad 10 lat w Polsce

Moduły fotowoltaiczne SunLink PV – od ponad 10 lat w Polsce

Rynek fotowoltaiki w Polsce dynamicznie rozwija się od ponad 5 lat dzięki dostępnym dotacjom czy wprowadzeniu aukcji. Jednak pierwsze instalacje fotowoltaiczne powstawały w Polsce już kilkanaście lat temu i z powodzeniem funkcjonują do dziś. Taką historią mogą pochwalić się między innymi instalacje oparte o moduły fotowoltaiczne SunLink PV.

SunLink PV to producent z grupy China Electronic Corporation (CEC), który posiada ponad 16-letnie doświadczenie w produkcji wysokiej sprawności ogniw fotowoltaicznych.

Dzięki doświadczeniu i wysokiej jakości wytwarzanych ogniw fotowoltaicznych SunLink PV współpracuje z topowymi producentami modułów na świecie, a rozwiązania SunLink PV sprzedawane są w ponad 60 krajach na świecie. W Polsce dostępne od ponad 10 lat i z powodzeniem funkcjonują w wielu instalacjach on-grid, jak i off-grid.

REKLAMA

– Moduły fotowoltaiczne SunLink PV cechują się wysoką jakością i niezawodnością. Znamy i cenimy tego producenta za proklienckie podejście i dbałość o szczegóły. Z niecierpliwością czekamy na kolejne nowe linie produkcyjne w 2021, które będą odpowiedzią na przyspieszenie, żeby nie powiedzieć wyścig technologiczny w branży PV w nadchodzących miesiącach. Panele SunLink cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów, którzy od lat instalują je na dachach polskich domów – mówi Robert Borko odpowiedzialny za zakupy w firmie SOLTEC.

Centra dystrybucyjne SunLink PV znajdują się w Niemczech, Włoszech, Australii, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej oraz Azji Południowo-Wschodniej. Wyłącznym dystrybutorem SunLink PV w Polsce jest firma Soltec.

Wydłużona gwarancja produktowa na polskim rynku

W ostatnim czasie SunLink PV zwiększył gwarancję produktową na moduły fotowoltaiczne do 20 lat. Tym samym, producent gwarantuje, że moduły marki SunLink PV są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych (w normalnych warunkach zastosowania, montażu, użytkowania i konserwacji).

REKLAMA

Wcześniej ten jeden z najstarszych producentów modułów fotowoltaicznych w Chinach wprowadził również wyróżniającą się na rynku 30-letnią gwarancję na wydajność. Obie wspomniane gwarancje są dostępne na polskim rynku. To dodatkowy sygnał, że instalatorzy i konsumenci mogą spokojnie zaufać jakości zapewnianej przez wspomnianego producenta.

– Cieszy nas to, że Polacy coraz częściej stawiają na zieloną energię, a rynek fotowoltaiki w Polsce tak prężnie się rozwija. Konsekwentny rozwój z wykorzystaniem najwyższej jakości standardów i sprawdzonych materiałów pozwala nam zagwarantować jakość na lata, dlatego zdecydowaliśmy się wydłużyć gwarancję na moduły fotowoltaiczne SunLink PV – mówi Suzan Wang, Sales Manager w Jiangsu Sunlink PV Technology Co.]

Zielona energia od Sunlink PV

Wybierz wyjątkowy design Mono Full Black o mocy 335 Wp lub postaw na wysoką sprawność do 20,44% w modułach fotowoltaicznych Mono Black Frame – 345 Wp.  Już od połowy września dostępne będą moduły 360 Wp w wersji Full Black i 370 Wp Black Frame.

Więcej informacji na temat modułów oraz szczegółowe parametry znajdziesz na www.soltec.pl


artykuł sponsorowany