Solis – Mały Wielki Inwerter

Solis – Mały Wielki Inwerter
Foto. Rossa Commercium

Inwertery Solis stworzone zostały z myślą o instalacjach solarnych oraz wiatrowych przez jednego z najstarszych chińskich producentów tego typu urządzeń, firmę Ginlong. Dzięki ogromnemu doświadczeniu inżynierów z państwa środka, marka Solis odznacza się znakomitym stosunkiem ceny do jakości. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w  oferowanych przez Ginlong produktach zostały doceniona przez rząd Chin, który przyznał firmie nagrodę w postaci dotacji finansowej na dalsze badania i rozwój. W Polsce inwertery Solis dostępne są za pośrednictwem firmy Rossa Commercium sp. z o.o.

W ciągu 10-letniej obecności na rynku firma Ginlong Technologies wyspecjalizowała się w zakresie projektowania i produkcji wysokiej jakości urządzeń charakteryzujących się niezawodnością, trwałością i doskonałą wydajnością. Do najważniejszych zalet inwerterów Solis należą:

  • podwójny MPPT z precyzyjnym algorytmem optymalizującym zyski  w zakresie 50-400V,
  • podzespoły renomowanych niemieckich oraz japońskich producentów,
  • lekka konstrukcja pozwalająca na łatwy montaż przez jednego instalatora- modele z serii Solis Mini są najlżejszymi tego typu urządzeniami na rynku,
  • liczne funkcje ochrony w standardzie,
  • monitoring WiFi dostępny również na urządzeniach mobilnych,
  • interfejs RS 485, opcjonalnie WiFi/GPRS,
  • estetyczne wykonanie,
  • klasa ochrony IP65 dla instalacji zewnętrznych,
  • 5 lat gwarancji z możliwością przedłużenia do 10 lat,
  • możliwość serwisowania na terenie Polski.

Inwertery posiadają certyfikaty zgodności ze wszystkimi koniecznymi na polskim rynku normami: EN 62109-1:2010, EN 62109-1:2011, EN 61000-6-1:2007, EN 61000-6-3:2007/A1:20011 oraz dyrektywami niskonapięciowymi: 2006/95/WE i EMC (2004/108/WE).

REKLAMA

Inwertery fotowoltaiczne Solis są produktami, których udział na największych rynkach dynamicznie wzrasta. Przedstawiane urządzenia są coraz popularniejsze także w krajach europejskich – m. in. w Holandii, w Belgii oraz w Wielkiej Brytanii, gdzie stanowią już około 18% rynku. W ponad 60 krajach świata zamontowano już łącznie ponad 120 tysięcy inwerterów firmy Ginlong, nad których pomyślną eksploatacją czuwają fachowcy w 8 punktach serwisowych.

Jakość falowników marki Solis została także doceniona we Francji. Inwertery wchodzą bowiem w skład małych elektrowni wiatrowych zamontowanych w lutym bieżącego roku na najbardziej charakterystycznym obiekcie w Paryżu, Wieży Eiffla. 

REKLAMA

Według analiz renomowanej firmy konsultingowej IHS, która specjalizuje się w analizach rynku OZE, inwertery wiatrowe Ginlong plasują się w pierwszej dwójce w rankingu udziału w globalnym rynku tego typu urządzeń.

Urządzenia z serii Solis wykonane są z najwyższej jakości komponentów, dostarczanych przez globalnie cenionych producentów.

Dystrybucję inwerterów marki Ginlong prowadzi w Polsce firma Rossa Commercium sp. z o.o., która chętnie odpowie na wszystkie pytania związane z możliwością wykorzystania oferowanych przez nich inwerterów.

Więcej informacji o inwerterach Solis i ich specyfikacje techniczne są dostępne na stronie internetowej Rossa Commercium sp z o.o. pod tym linkiem. 

Zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym, znajdującym się pod adresem www.rossasklep.pl.

Urządzenia firmy Ginlong obejrzeć będzie można na targach Green Power w Poznaniu 26-28 Maja 2015, na stoisku Rossa Commercium Sp. Z o.o. –  pawilon 8A stoisko 23. 

artykuł promocyjny