Wyjątkowa oferta P+S dla uczestników targów Green Power

Wyjątkowa oferta P+S dla uczestników targów Green Power
Projekt Solartechnik

W dniach 26-28 maja w Poznaniu odbędą się targi Green Power, największe wydarzenie w Polsce poświęcone tematyce OZE. Firma Projekt Solartechnik (www.projekt-solartechnik.pl), lider sprzedaży na europejskim rynku fotowoltaiki, przygotowała z tej okazji wyjątkową ofertę. Klienci oraz dystrybutorzy, którzy zdecydują się w czasie targów podpisać umowę z P+S, mogą bowiem liczyć na duże rabaty oraz wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Oferta dla klienta indywiualnego

W czasie trwania targów klienci indywidualni, którzy zdecydują się na zakup instalacji fotowoltaicznych Projekt Solartechnik, mogą liczyć na upust cenowy w wysokości 10% wartości towaru. W przypadku dużych instalacji może to oznaczać oszczędność rzędu nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. To jednak nie wszystko. Ostatniego dnia targów spośród wszystkich klientów firmy zostaną wylosowane wyjątkowo atrakcyjne nagrody.

REKLAMA

Główną nagrodą będzie skuter elektryczny Vectrix o wartości 8000 Euro. Ten wyjątkowy pojazd, w przeciwieństwie do inncyh dostępnych na rynku elektrycznych jednośladów, pozwala osiągnąć prędkość nawet 112 km/h. Jego zasięg po pełnym naładowaniu baterii to nawet 110 km. Drugą nagrodą specjalną będzie weekend dla dwóch osób spędzony nad pięknym polskim morzem. Wysoki standard zakwaterowania oraz liczne atrakcje turystyczne sprawią, że nasi klienci wypoczywać będą w prawdziwie VIP-owskich okolicznościach.

Warunkiem udziału w losowaniu nagród dla klientów indywidualnych jest podpisanie umowy na zakup instalacji fotowoltaicznej o mocy co najmniej 3kWp. Każdy z uczestników konkursu niezależnie od jego wyniku otrzyma również atrakcyjny upominek od firmy Projekt Solartechnik.

Oferta dla dystrybutora

REKLAMA

Firma na czas targów przygotowała także wyjątkowo korzystną ofertę dla dystrybutorów, którzy zdecydują się podjąć współracę z P+S. Dystrybutorzy, którzy w dniach 26-28 maja pojawią się na stanowisku Projekt Solartechnik i podpiszą umowę na konkretną realizację, otrzymają na nią od firmy rabat w wysokości aż 30%! To prawdopodobnie najlepsze warunki finansowe, jakie są obecnie oferowane dystrybutorom w Polsce.

Projekt Solartechnik czeka na swoim stanowisku również na dystrybutorów, którzy zdecydują się nawiązać z firmą stałą współpracę i podpisać umowę handlową. Więcej szczegółów na temat standardowych warunków współpracy otrzymać można pod bezpłatnym numerem infolinii: 800 100 007.

Każdy dystrybutor, który zdecyduje się zaufać doświadczeniu firmy Projekt Solartechnik, otrzyma bezpłatny abonament w aplikacji Solar Test, służącej do tworzenia analiz opłacalności inwestycji w fotowoltaikę i kolektory słoneczne. Dzięki SolarTest dystrybutor błsykawicznie na podstawie kilku podstawowych parametrów otrzyma kompleksową ofertę dla klienta końcowego, co w niesamowity sposób usprawnia proces sprzedaży.

Ostatniego dnia targów sposród wszystkich dystrybutorów, którzy podejmą z współpracę z P+S, wylosujemy niezwykle atrakcyjną nagrodę o wartości 1680 zł ufundowaną przez firmę ATUM. Laureat konkursu weźmie udział w trzydniowym szkoleniu z dowolnej, jednej z następujących technologii: systemy fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, pompy ciepła oraz kotły i piece na biomasę. Szkolenie zakończy się uzyskaniem zaświadczenia niezbędnego do przystąpienia do egzaminu przed Urzędem Dozoru Technicznego i uzyskania certyfikatu OZE. Programy szkoleń są dostępne na stronie www.atum.edu.pl.

Wszystkich zainteresowanych ofertą firmy Projekt Solartechnik (www.projektsolartechnik.pl) zapraszamy w dniach 26-28 maja na targi Green Power w Poznaniu lub do kontaktu pod bezpłatnym numerem infolinii 800 100 007.

Projekt Solartechnik

artykuł promocyjny