Montaż lamp solarnych dla gminy Cewice przez FreeVolt

Montaż lamp solarnych dla gminy Cewice przez FreeVolt
Foto. FreeVolt

Firma FreeVolt Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowej realizacji zamówień oraz sprzedaży małych i dużych systemów fotowoltaicznych. Kompleksowa realizacja zamówień to projektowanie, dystrybucja i montaż przykładowych modułów. Proces realizacji inwestycji jest stymulowany doświadczeniem i profesjonalizmem fachowców oraz najwyższą jakością produktu. FreeVolt jest największą siecią dystrybucji OZE w Polsce, a utrzymywanie najwyższych standardów jest dla firmy priorytetem.

Jako przodująca firma w branży OZE w Polsce, a niebawem wkraczająca na rynek międzynarodowy, FreeVolt w swojej szerokiej ofercie proponuje również oświetlenie hybrydowe i solarne. Nie zapominając, iż oferta firmy obejmuje także elektrownie fotowoltaiczne oraz małe elektrownie wiatrowe. Oferta z zakresu oświetlenia solarnego uwzględnia pięć typów lamp, w tym cztery lampy uliczne oraz jedna ogrodowo – parkowa. Lampy zasilane są energią słoneczną lub łącznie wiatrem i energią słoneczną. Każdy z produktów cechuje długa żywotność źródła światła – do 30 000 godzin ciągłej pracy, brak kosztów utrzymania, co świadczy o szybkim zwrocie inwestycji, wysoka wydajność, energooszczędność oraz łatwość montażu, regulacja kątowa źródła światła i wysokości oświetlenia oraz bezpieczna technologia 24 V. Oferta zawiera lampy uliczne ANKONA, LATINA, LATINA SUN AND WIND, TREVISO oraz lampy ogrodowo – parkowe SALERMO.

Spośród tysiąca ofert zrealizowanych na powierzchniach publicznych i terenach prywatnych, ostatnio zrealizowana została inwestycja na zlecenie Urzędu Gminy w Cewicach (woj. pomorskie, powiat lęborski). Zamówienie dotyczyło budowy oświetlenia drogowego w postaci trzydziestu jeden lamp solarnych. Inwestycja została zrealizowana w ramach zadania pod nazwą Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego i Jeziora Bukowińskiego w celu wypoczynku, rozwoju turystyki wodnej i wędkarskiej, w tym na potrzeby osób niepełnosprawnych w m. Bukowina gm. Cewice. Zamówienie zrealizowane zostało w niebywale krótkim okresie tj. 7 dni, między 8 a 14 maja 2015 roku. Lampy zasilane są energią słoneczną przy mocy modułu PV 1×185 Wp. Autonomia pracy sięga do 24h, a parametry temperatury pracy to -30 do 40 ̊ C. W lampach wykorzystano akumulator żelowy 12 V – 80 Ah.

REKLAMA

Inwestycja jest idealnym przykładem rewitalizacji terenów zielonych z myślą o środowisku. Z malowniczych terenów nad jeziorem Bukowińskim obecnie można korzystać zarówno w dzień jak i w nocy, a trend i świadomość ekologiczna władz w tym regionie skłania do odwiedzin pięknych Kaszub.

FreeVolt na targach GREENPOWER

W dniach 26-28 maj 2015 r. zapraszamy do odwiedzenia stanowiska firmy (pawilon 8A, stoisko 70) na targach GREENPOWER w Poznaniu. Podczas targów rozdawane będą bony o łącznej wartości kilkunastu tysięcy złotych.

FreeVolt to doświadczenie, profesjonalizm, najwyższa jakość!

Pracownicy działu handlowego doradzają klientom w wyborze najkorzystniejszej oferty.

REKLAMA

ZAPRASZAMY!

www.freevolt.pl

Zdjęcia z realizacji w gminie Cewice (foto. FreeVolt):

artykuł promocyjny