Farmy fotowoltaiczne już od 650 000 euro

Farmy fotowoltaiczne już od 650 000 euro
Fot. Projekt Solartechnik

Projekt Solartechnik, generalny wykonawca farm fotowoltaicznych o łącznej mocy ponad 100 MWp, ogłosił właśnie promocję dla osób zainteresowanych inwestycją w fotowoltaikę. Klienci, którzy do końca bieżącego roku zdecydują się na budowę farmy o mocy 1 MWp, zapłacą za nią zaledwie 650 000 euro. To cena o co najmniej 35% niższa niż obecna cena rynkowa. Inwestycja może zwrócić się już w 6-7 lat przy rentowności na poziomie 18% rocznie.

Stworzenie tak korzystnej oferty przez Projekt Solartechnik jest możliwe dzięki własnej produkcji wszystkich elementów potrzebnych do budowy farmy fotowoltaicznej. Proponowana przez P+S konstrukcja montażowa jest obecnie przebojem sprzedażowym w Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych.

Jej głównymi atutami są kapitalny stosunek ceny do jakości oraz uproszczony system montażu, który pozwala zaoszczędzić nawet 70% czasu potrzebnego do budowy instalacji. Dzięki jej wykorzystaniu 25-osobowa brygada Projekt Solartechnik jest w stanie w ciągu pięciu dni wybudować farmę o mocy 2 MWp. Konstrukcja produkowana jest w niemieckim Dreźnie.

REKLAMA

Zobacz na czym polega tajemnica sukcesu konstrukcji oferowanej przez Projekt Solartechnik:

REKLAMA

Firma oferuje również kompleksową pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności, takich jak projekty, zezwolenia czy uzyskanie ewentualnego dofinansowania. Własne biuro projektowe posiadające w swoim portfolio setki zakończonych pełnym sukcesem realizacji jest gwarantem sprawnej i profesjonalnej obsługi każdego kontrahenta zainteresowanego inwestycją.

Dotychczas Projekt Solartechnik brał udział w budowie farm na trzech kontynentach. Obecnie prowadzi projekty m.in. w Polsce oraz Stanach Zjednoczonych. Oferta jest ważna jedynie do końca roku. Osoby zainteresowane inwestycją proszone są o kontakt z biurem Projekt Solartechnik w celu omówienia szczegółów.

Kontakt: 

E-mail: biuro@projekt-solartechnik.pl
Telefon: +48 44 712 23 27

artykuł sponsorowany