Kolejne gminy oświetlane lampami solarnymi i hybrydowymi marki FreeVolt™

Kolejne gminy oświetlane lampami solarnymi i hybrydowymi marki FreeVolt™
Fot. FreeVolt

Ceniony lider w zakresie OZE, firma FreeVolt™, angażuje się w kolejne inwestycje. Kompleksowa obsługa, szeroki asortyment i profesjonalizm świadczonych usług powodują, iż grono zadowolonych klientów ciągle się poszerza. Firma działa nie tylko w oparciu o zlecenia prywatnych inwestorów ale, z coraz większymi sukcesami, realizuje także inwestycje w ramach środków publicznych. Obydwie kategorie budują silną pozycję FreeVolt™ na rynku systemów fotowoltaicznych.

Z roku na rok podejście ekologiczne staje się coraz bardziej modne, a liczba podmiotów inwestujących w przyjazne dla środowiska rozwiązania stale rośnie. Dlatego właśnie firma FreeVolt™ intensywnie rozwija swoją działalność. Obecnie, nie tylko osoby prywatne, ale także instytucje publiczne, biorą udział w projektach wspierających odnawialne źródła energii. Oto najważniejsze inwestycje firmy FreeVolt™ w 2015 roku.

REKLAMA

Jednym z czołowych produktów firmy FreeVolt™ jest oświetlenie w postaci lamp solarnych. W ostatnim czasie zrealizowaliśmy inwestycje obejmujące 30 lamp ulicznych na terenie miasta Słubice i wsi Kunowice, 39 kompletów oświetlenia parkowego na terenie Gminy Samborzec oraz 31 lamp drogowych w gminie Cewice. Inwestycje te w większości powstały w ścisłym powiązaniu z realizacją projektów rewitalizacji w/w obszarów. Asortyment montowany przez firmę FreeVolt™ to nie tylko inwestycje przyjazne dla środowiska naturalnego, ale także niedrogie, a zarazem bardzo efektywne, oświetlenie zewnętrzne.

Zarówno lampy solarne jak i hybrydowe mogą być używane natychmiast po ich zamontowaniu. Warto też podkreślić, iż taka inwestycja zapewnia niemalże bezobsługową eksploatację. Po zmroku układ lamp włącza się automatycznie, a odpowiednio dobrane parametry są w stanie zapewnić nawet 24-godzinną, autonomiczną pracę. Ponadto, odpowiednio skonfigurowane ustawienia są precyzyjnie dopasowane tak do ich lokalizacji jak i klimatu. Największym atutem jest jednak niepobieranie energii z sieci elektrycznej, co pozawala inwestorowi uzyskiwać znaczne oszczędności środków finansowych które, tym samym, można przeznaczyć na inne ważkie cele.

Innym, bardzo istotnym faktem, jest stały, prężny rozwój ogólnokrajowej sieci dystrybucyjnej bydgoskiej firmy FreeVolt™. W zeszłym miesiącu otwarto dwa nowe oddziały wojewódzkie (WAPS) w Osielsku k/Bydgoszczy oraz w Koninie. Dzięki Wojewódzkim Autoryzowanym Punktom Sprzedaży takie rozwiązania jak elektrownie słoneczne i wiatrowe oraz lampy solarne stają się w Polsce nie tylko coraz bardziej popularne lecz także łatwiej dostępne. Inwestycje w potocznie określaną tym mianem, „zieloną energię”, w istotnej mierze przyczyniają się do zmniejszenia poziomu zanieczyszczenia środowiska i wyrabiania w społeczeństwie kultury dbałości o jego ochronę.

Oddział otwarty pod Bydgoszczą odpowiada za sprzedaż nowoczesnych modułów słonecznych. Właściciel oddziału, p. Remigiusz Kozłowski, widzi jak z roku na rok zwiększa się zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii. Pokazuje to bardzo silny trend ekologiczny, jaki rozwija się nie tylko na świecie, lecz także od niedawna również w Polsce. 

REKLAMA

Firma FreeVolt™ prowadząc swoją działalność, w dużym stopniu przyczynia się do wzrostu świadomości ekologicznej naszego społeczeństwa. Oprócz w/w zakończonych już inwestycji, realizowane są inne zadania oraz planowane jest wykonanie kolejnych, zupełnie nowych. Ich ilość powoduje, że Polska z dnia na dzień i krok po kroku staje się krajem zorientowanym coraz bardziej proekologicznie. Nie bez znaczenia jest również fakt, iż dzięki zastosowaniu produktów firmy FreeVolt™ większość zrealizowanych przez nas inwestycji charakteryzuje się dużymi walorami estetycznymi.

W celu uzupełnienia polskiej sieci APS poszukujemy osób chętnych do podjęcia współpracy. Wszystkie punkty mogą liczyć na pełne wsparcie z centrali w kwestiach merytorycznych i marketingowych. Realizujemy liczne szkolenia sprzedażowe i produktowe. Nasi kierownicy regionalni służą fachową pomocą, a dział dofinansowań wsparciem w wypełnianiu wszelkich formalności.

Ze względu na duże zainteresowanie klientów naszymi produktami oraz niebawem wchodzące zmiany prawne zwiększające atrakcyjność inwestycji w przydomowe elektrownie słoneczne, poszukujemy instalatorów na terenie całej Polski.

Więcej informacji pod numerami telefonu:

  • 801 002 104
  • 52 315 11 01

lub adresem email

  • biuro@freevolt.com

artykuł sponsorowany