Zaprojektuj i zbuduj farmę fotowoltaiczną z P+S. Najtaniej w Polsce!

Zaprojektuj i zbuduj farmę fotowoltaiczną z P+S. Najtaniej w Polsce!
Fot. Projekt Solartechnik

Projekt Solartechnik, generalny wykonawca farm fotowoltaicznych o łącznej mocy ponad 100 MWp, wprowadza nową ofertę na polski rynek fotowoltaiki. Klienci, którzy zdecydują się na zakup projektu oraz budowę farmy fotowoltaicznej o mocy 1 MWp, zapłacą za pakiet usług zaledwie 850 000 euro. To zdecydowanie najkorzystniejsza oferta cenowa w Polsce, a inwestycja zwraca się już w przeciągu 7-8 lat.

Firma Projekt Solartechnik dzięki minimalizacji kosztów wykonania farm fotowolticznych zgłasza jednocześnie gotowość do udziału w systemie aukcyjnym.

Niska cena proponowana przez Projekt Solartechnik nie oznacza jednak utraty na jakości zastosowanych komponentów. Do budowy instalacji firma wykorzystuje moduły tak renomowanych marek jak Q.Cells czy SolarWorld. – Dzięki wieloletniej współpracy z producentami paneli PV przy budowie farm fotowoltaicznych, możemy zagwarantować klientom najkorzystniejsze ceny w naszej części Starego Kontynentu – tłumaczy przedstawiciel firmy.

REKLAMA

Najwyższej klasy moduły wspomagane są inwerterami najbardziej rozpoznawalnych producentów na europejskim rynku, takich jak SMA, SunGrow czy ABB.

Proponowana przez P+S konstrukcja montażowa jest obecnie przebojem sprzedażowym w Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych. Jej głównymi atutami są: kapitalny stosunek ceny do jakości oraz uproszczony system montażu, który pozwala zaoszczędzić nawet 70 proc. czasu potrzebnego do budowy instalacji. Dzięki jej wykorzystaniu 25-osobowa brygada Projekt Solartechnik jest w stanie w ciągu pięciu dni wybudować farmę o mocy 2 MWp. Konstrukcja produkowana jest w niemieckim Dreźnie.

Zobacz, na czym polega tajemnica sukcesu konstrukcji oferowanej przez Projekt Solartechnik:

REKLAMA

Firma oferuje również kompleksową pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności, takich jak projekty, zezwolenia czy uzyskanie ewentualnego dofinansowania. Własne biuro projektowe posiadające w swoim portfolio setki zakończonych pełnym sukcesem realizacji jest gwarantem sprawnej i profesjonalnej obsługi każdego kontrahenta zainteresowanego inwestycją.

Dotychczas Projekt Solartechnik brał udział w budowie farm na trzech kontynentach. Obecnie prowadzi projekty,m.in. w Polsce oraz Stanach Zjednoczonych.

Osoby zainteresowane inwestycją proszone są o kontakt z biurem Projekt Solartechnik w celu omówienia szczegółów.

Kontakt

E-mail:  m.marcjanik@projekt-solartechnik.pl

Tel.: 509 369 414

artykuł promocyjny