Poznaj ofertę polskiego producenta paneli fotowoltaicznych Solar Energy

Poznaj ofertę polskiego producenta paneli fotowoltaicznych Solar Energy
Fot. Solar-Energy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą paneli fotowoltaicznych polskiego producenta Solar Energy S.A.

W III kwartale 2015 roku zdolności produkcyjne Solar Energy S.A. zostały podwojone i rozszerzone o niestandardowe rozwiązania w technologii BIPV. Obecnie linia produkcyjna pozwala Solar-Energy S.A. produkuje panele fotowoltaiczne o wysokiej wydajności w ilości 260 tysięcy modułów, co równa się 70 MWp rocznie. 

Wykorzystanie wysoce zautomatyzowanej linii produkcyjnej eliminuje błąd ludzki, aby zapewnić klientów, że wszystkie panele fotowoltaiczne mają wysoką trwałość wykonania i powtarzalność jakości, którą realizujemy zgodnie z ISO 9001.
 

REKLAMA

 

Oferta Solar-Energy S.A. nie ogranicza się jedynie do dostarczenia najwyższej klasy modułów fotowoltaicznych. Swoim klientom firma oferuje pełną obsługę realizacji przedsięwzięć z zakresu fotowoltaiki w formie EPC – projektuj i buduj.

Dzięki współpracy z wysoko wyspecjalizowanymi przedsiębiorstwami, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej Solar-Energy S.A. zapewnia wsparcie inwestora na każdym etapie inwestycji od przygotowywania projektu aż po montaż i uruchomienie kompletnej instalacji. Tym samym firma zapewnia zamawiającemu wykorzystanie optymalnych rozwiązań w zakresie technicznym i ekonomicznym.

REKLAMA

Kontakt

Siedziba firmy: ul. Żelazna 54, lok. 2, 00-852 Warszawa

Zakład produkcyjny: ul. Przemysłowa 1, 84-200 Bożepole Wielkie

+ 48 (22) 487-51-78

biuro@solar-energy.pl

www.solar-energy.pl