FreeVolt™ ukończył niezwykłą instalację fotowoltaiczną w Jaśle

FreeVolt™ ukończył niezwykłą instalację fotowoltaiczną w Jaśle
Instalacja fotowoltaiczna na dachu pływalni w Jaśle. Realizacja FreeVolt™.

Spośród wielu realizacji wykonywanych w ostatnim czasie przez firmę FreeVolt™, na szczególną uwagę zasługuje nietypowa instalacja na budynku krytej pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

Wyjątkowość tej instalacji polega na jej kształcie. Kopuła dachu pływalni bowiem ma kształt łuku, co sprawiało, że było to niewątpliwe wyzwanie konstruktorskie, jednak efekt przerósł wszelkie oczekiwania. Obecnie instalacja fotowoltaiczna w Jaśle jest swoistą wizytówką fotowoltaiki i zaszczepia zainteresowanie tematem wśród mieszkańców i osób odwiedzających pływalnię.

Ciekawy wygląd przyciągający uwagę osób zainteresowanych nietypową konstrukcją to niejedyny walor elektrowni fotowoltaicznej o mocy 129 kWp. Wprowadzi ona również znaczące oszczędności w rachunkach MOSiR, a także przyczyni się do ograniczenia emisji CO2.

REKLAMA

Zapraszamy do odwiedzin malowniczego Podkarpacia, a przy okazji do wizyty w pływalni w Jaśle przy ulicy Sikorskiego 15, obok której nie można przejeść obojętnie.

Instalacje fotowoltaiczne w gminie GolubDobrzyń

Gmina Golub-Dobrzyń zdecydowała się na inwestycję w odnawialne źródła energii. Inwestycja dotyczy instalacji modułów fotowoltaicznych o łącznej mocy 133,65 kWp i nosi nazwę „Budowa ogniw fotowoltaicznych na terenie Gminy Golub-Dobrzyń„.

Instalacje zostały wykonane w 27 lokalizacjach, w tym 3 na gruncie, 6 na budynkach gospodarczych i 18 na budynkach mieszkalnych. Wszystkie elektrownie fotowoltaiczne mają jednakową moc 4,95 kWp. Moc nominalna każdego z modułów to 250 Wp. Moduły zostały zamontowane na solidnej konstrukcji wsporczej i podłączone do wysokiej klasy inwerterów.

Elektrownia fotowoltaiczna w gminie Golub-Dobrzyń. Realizacja FreeVolt™. 

Ralizacja tej inwestycji została rozpoczęta przez firmę Freevolt w dniu 18 września 2015 roku. Dzięki znakomitej logistyce oraz zaangażowaniu wielu pracowników inwestycja jest prawie ukończona. Wykonane prace w całości dotyczyły dostawy i montażu systemu fotowoltaicznego wraz z ochroną odgromową i przeciwprzepięciową.  

Mieszkańcy gminy Golub-Dobrzyń chcą wyjść naprzeciw rozwiązaniom, jakie oferuje rynek OZE. Zainstalowany system fotowoltaiczny ma przyczynić się do obniżenia kosztów energii elektrycznej. Dodatkowo jest to krok ku redukcji emisji CO2. Polityka gminy Golub-Dobrzyń jest godna naśladowania. Kierunek ten powinien być wspierany i szeroko propagowany.

O FreeVolt™ 

Wykonawca inwestycji, firma FreeVolt Sp. z o.o., to ceniony lider branży odnawialnych źródeł energii. FreeVolt™ specjalizuje się w branży odnawialnych źródeł energii i świadczy kompleksowe usługi dla swoich klientów. Kompleksowość usług to: projektowanie, dystrybucja i montaż systemów fotowoltaicznych. Proces realizacji inwestycji jest poparty doświadczeniem i profesjonalizmem fachowców FreeVolt™ oraz najwyższą jakością produktu.

Wśród sztandarowych produktów FreeVolt™ należy wymienić elektrownie słoneczne oparte na najwyższej jakości komponentach, cechujących się wysoką wydajnością i najlepszymi parametrami. FreeVolt™ ma również w ofercie fotowoltaiczny system podgrzewania wody oraz szeroką gamę produktów w zakresie solarnego i hybrydowego oświetlenia ulicznego.

Lampy solarne w gminie Cewice. Realizacja FreeVolt™.

REKLAMA

 


Elektrownia fotowoltaiczna w Bełchatowie. Realizacja FreeVolt™. 

Na szczególne podkreślenie zasługuje zaplecze produkcyjne, które umożliwia wprowadzenie całej gamy innowacyjnych produktów. Innowacyjność ta opiera się na zastosowanej technologii Wysokowydajnych Modułów FreeVolt™. Dzięki wykorzystaniu tak zaawansowanych rozwiązań jesteśmy w stanie oferować produkty niedostępne u innych producentów.

Firma FreeVolt Sp. z o.o. jest również największą i zarazem najszybciej rozwijającą się siecią sprzedaży na rynku OZE w Polsce. W celu ciągłego rozwoju oraz uatrakcyjnienia współpracy, firma FreeVolt™ podjęła decyzję o rozwoju systemu franczyzy. Niebawem firma obejmie także swoim zasięgiem rynek międzynarodowy.

W celu uzupełnienia polskiej sieci franczyzowej poszukujemy osób chętnych do podjęcia współpracy. Wszystkie punkty mogą liczyć na przejrzystą formę współpracy oraz pełne wsparcie z centrali w kwestiach merytorycznych i marketingowych. Realizujemy liczne szkolenia sprzedażowe i produktowe. Nasi kierownicy regionalni służą fachową pomocą, a dział administracji wsparciem w wypełnianiu wszelkich formalności.

Kontakt

www.FreeVolt.com

Więcej informacji pod numerami telefonu:

801 002 104

52 315 11 01

lub adresem e-mail:

biuro@freevolt.com

artykuł sponsorowany