SAJ Electric: 5 lat w Europie, 10 lat doświadczenia w produkcji

SAJ Electric: 5 lat w Europie, 10 lat doświadczenia w produkcji
Fot. SAJ Electric

Jako czołowy dostawca technologii silników, konwersji energii odnawialnej, przesyłu i magazynowania energii, od 10 lat SAJ Electric ułatwia gospodarstwom domowym, firmom i odbiorcom przemysłowym w ponad 30 krajach dostęp do ekologicznych i konkurencyjnych cenowo źródeł energii.

Klienci SAJ na całym świecie użytkują ponad 700 tysięcy naszych produktów, korzystając z wysokiej jakości i świetnie rozwiniętej sieci serwisowej.

SAJ specjalizuje się w oferowaniu m.in. inwerterów fotowoltaicznych wyposażonych w systemy komunikacyjne oraz innych rozwiązań dla rozproszonej energetyki wraz z systemami monitoringu.

REKLAMA

Siedziba SAJ Electric. 

W Belgii dostarczyliśmy inwertery fotowoltaiczne, każdy o mocy 10 kW, do największego społecznego projektu solarnego, który objął tysiąc dachów.

W Holandii wyposażyliśmy gospodarstwa domowe w ponad tysiąc systemów fotowoltaicznych o jednostkowej mocy 2 kW.

W Polsce w tym roku dostarczyliśmy 50 inwerterów Suntrio-TL20K na farmę fotowoltaiczną o mocy 1 MW, która powstała w Buczynie (woj. dolnośląskie).

REKLAMA

Inwertery fotowoltaiczne SAJ Electric.

Farma fotowoltaiczna w o mocy 1 MW w Buczynie wyposażona w inwertery fotowoltaiczne SAJ Electric. 

Od 2012 r. SAJ zaopatrzył setki klientów w Polsce w dopasowane do ich potrzeb rozwiązania związane z produkcją energii odnawialnej. W 2016 r. pogłębimy współpracę z naszymi partnerami, aby oferować sprawniejsze i wydajniejsze kosztowo rozwiązania, przyczyniając się do rozwoju energetyki odnawialnej w Polsce.

Kontakt

W celu poznania oferty SAJ Electric zapraszamy do kontaktu:

Telefon: 0032 484 945 445 (Belgia)

E-mail: poland@saj-electric.com

WWW: www.saj-electric.com

artykuł promocyjny