Zobacz urządzenia lidera rynku OZE na targach w marcu u wybranych wystawców

Zobacz urządzenia lidera rynku OZE na targach w marcu u wybranych wystawców
FoxESS Polska

Producent FoxESS Polska pojawił się na rynku w pierwszym kwartale 2021, wprowadzając solidne jakościowo, intuicyjnie falowniki fotowoltaiczne, które szybko zyskały grono zwolenników, zamykając wspomniany rok liczbą ponad 45 000 instalacji z nadzwyczaj niskim współczynnikiem awaryjności.

Od tamtego czasu FoxESS ugruntował swoją pozycję, znajdując się w TOP 3 marek najchętniej wybieranych w Polsce. Obecnie FoxESS Polska oprócz falowników stringowych, posiada w gamie produktów urządzenia hybrydowe i bateryjne, a także systemy magazynowania energii.

Oferta FoxESS na miarę obecnych czasów

Odpowiadając na wyzwania związane z obecną sytuacją, na rynku OZE pojawiło się w ostatnim roku szereg rozwiązań, które deklarują funkcjonalności w zakresie zwiększania autokonsumpcji czy realizacji zasilania awaryjnego, w tym rozwiązań stricte hybrydowych. Warto zwrócić uwagę na sposób budowy urządzeń i całych systemów oferowanych przez danego producenta.

Przed podjęciem decyzji przez inwestora, warto sprawdzić parametry poszczególnych produktów, a także skontaktować się z działem technicznym, aby porozmawiać na temat faktycznych funkcjonalności. W przypadku systemów magazynowania FoxESS zaleca rozważyć, które rozwiązanie dla obecnego prosumenta będzie bardziej opłacalne – rozbudowa już istniejącej instalacji fotowoltaicznej czy stworzenie całkowicie nowego zestawu. Więcej na ten temat znajduje się na kanale filmowym producenta.

 

falownik hybrydowy FoxESS
FoxESS Polska

 

FoxESS od początku stawia na aspekt podnoszenia świadomości inwestorów i instalatorów, w przystępny sposób prezentując funkcjonalności poszczególnych urządzeń. Odbywa się to na wielu płaszczyznach od wsparcia ekspertów na infolinii, przez cykliczne szkolenia, platformy social media, fora techniczne i inne kanały przekazu, które można znaleźć pod artykułem.

Dzięki powyższym wartościom i podejściu do odbiorców rynku, Urządzenia FoxESS pozostają niezmiennie pierwszym wyborem dla bardzo wielu instalatorów i prosumentów w Polsce. Uniwersalna oferta FoxESS Polska jest objęta pełnym wsparciem technicznym producenta, mającym siedzibę w Gliwickim TECHNOPARKU. Więcej na temat przewag producenta znajduje się na stronie www.dlaczego-foxess.pro.

Kluczowa kompetencja TOP producentów

Wybuch wojny w Ukrainie i związana z tym nowa rzeczywistość to kolejna zmiana na rynku, w kierunku źródeł ogrzewania polskich domów. Czujność i szybka reakcja graczy rynku to kluczowa kompetencja charakteryzująca najlepszych. Firma FoxESS Polska ze znaną dynamiką odpowiedziała na rosnące zapotrzebowanie w tym obszarze, wprowadzając na rynek polski pompy ciepła pod marką FoxAIR już w trzecim kwartale 2022 roku. Produkty wyróżnia w szczególności:

 • najdłuższa na rynku na pompy ciepła 10-letnia gwarancja
 • darmowe szkolenia dla instalatorów i partnerów
 • polskie wsparcie techniczne i serwisowe
 • dodatkowe korzyści dla najlepszych fachowców w rozbudowanym programie FOX TEAM
 • bezpieczeństwo współpracy ze sprawdzonymi Partnerami na rynku
 • dodatkowe, bezpłatne ubezpieczeniem pomp ciepła ALL RISKS – jedyne takie na rynku.

W gamie FoxAIR znajduje się aplikacja mobilna dedykowana do pomp ciepła oraz akcesoria takie jak system antyzamrożeniowy Hot Bypass Fox, HydroFox z wbudowaną grzałką i rozbudowany sterownik FoxTOUCH, który umożliwia między innymi:

 • kontrolę nad kilkoma obiegami grzewczymi
 • pracę pomp ciepła w kaskadzie
 • kontrolę pracy pompki cyrkulacyjnej c.w.u.
 • indywidualny harmonogramy pracy.

Więcej na temat akcesoriów FoxAIR znajduje się pod adresem: www.fox-air.pro/do-pobrania

Urządzenia są dostępne u Partnerów: www.fox-air.pro/partnerzy

Zabezpieczając dostępność energii elektrycznej z własnej, przydomowej elektrowni fotowoltaicznej z falownikami FoxESS Polska oraz zmieniając sposób ogrzewania domu na pompy ciepła FoxAIR, inwestor zyskuje niezależność i oszczędność na lata. Podejmując decyzję, warto przemyśleć połączenie wspomnianego zestawu z magazynem energii FoxESS. Więcej na temat rozwiązań FoxESS znajduje się pod adresem: www.fox-ess.pro

Zobacz Urządzenia producenta na ekspozycjach targowych w marcu u wybranych wystawców:

 • Warsaw HVAC EXPO w dniach 1-3 marca br. na stanowisku EMITERNET.
 • ENEX 2023 w dniach 8-9 marca br. u wystawców takich jak Sunprofi, Eco System, Kwant.

Merytoryczną wartość obsługi zapewnią eksperci producenta, obecni podczas wydarzenia.

FOX TEAM

Wdrożona w czerwcu 2021 roku aplikacja mobilna FOX TEAM, znana na początku z systemu nagradzania instalatorów, obecnie jest rozbudowaną aplikacją, obejmującą zarządzanie procesem szkoleń i obsługi instalacji pomp ciepła FoxAIR. W obecnym FOX TEAM generowane są dokumenty takie jak karty gwarancyjne, protokoły oraz certyfikaty, w tym dotyczący ubezpieczenia ALL RISKS, który producent oferuje dla każdej pompy ciepła FoxAIR bezpłatnie.

Aplikacja zapewnia instalatorom wiele korzyści takich jak darmowe przeglądy pomp ciepła, wydłużone gwarancje na falowniki fotowoltaiczne producenta czy obrandowane gadżety. To także jedyny w Polsce program, który stał się miejscem potwierdzania najwyższej jakości wykonawstwa ekip instalatorskich fotowoltaiki i pomp ciepła. Ranking dostępny z poziomu aplikacji pozwala na wyłanianie najlepszych fachowców. FOX TEAM można używać w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, a instalator ma zawsze dostęp do pełnej historii instalacji.

Więcej informacji na temat programu znajduje się tutaj: www.fox-team.pro

Zobacz Social Media Producenta:

Odwiedź strony internetowe Producenta:

 

 

FoxESS – materiał sponsorowany