Promocja na moduły Tongwei Solar w ofercie Corab

Promocja na moduły Tongwei Solar w ofercie Corab
Corab

Moduły PV marki Tongwei, największego na świecie producenta ogniw fotowoltaicznych, są już dostępne w promocyjnych cenach w ofercie firmy Corab. To najlepsza okazja, by w korzystnej cenie zaopatrzyć się w produkty łączące wysoką jakość z niezawodnością działania.  

Corab S.A. jest wiodącym europejskim producentem konstrukcji fotowoltaicznych oraz dystrybutorem wysokiej jakości komponentów i urządzeń OZE. Z myślą o klientach, którzy poszukują optymalnych modułów do swoich systemów fotowoltaicznych, olsztyńska spółka przygotowała wyjątkową promocję marki Tongwei Solar.

TW Solar należy do Tongwei, jednego z największych na świecie producentów nowoczesnych technologii fotowoltaicznych. Firma zajmuje pierwszą pozycję w zakresie produkcji polikrzemu i jest również globalnym liderem w tworzeniu ogniw PV – głównych składników każdego modułu fotowoltaicznego. Tongwei dysponuje własnymi centrami produkcyjno-naukowymi w Chinach, a wysoką jakość jego produktów potwierdza obecność w rankingu Tier 1 Bloomberg. To zestawienie, do którego trafiają najbardziej wiarygodni i stabilni finansowo producenci modułów na świecie.

Czym przekonują do siebie moduły fotowoltaiczne TW Solar? Wyróżniają się ponadprzeciętnie wysoką sprawnością – dochodzącą nawet do poziomu 21,3%, a ponadto posiadają długą gwarancję ważną do 15 lat. Moduły te wykorzystują ogniwa typu half-cut oraz wpływającą na niższe ryzyko mikropęknięć i wolniejszą degradację modułu technologię multi-busbar (MBB).

Produkty TW Solar z oferty Corab doskonale sprawdzają się w wymagających warunkach atmosferycznych, wykazując dużą odporność na śnieg i wiatr. Szeroka gama modułów TW Solar pozwala na wybór modelu dostosowanego do różnych potrzeb, czyli zarówno domowych, jak i komercyjnych instalacji fotowoltaicznych.

Pełną ofertę modułów objętych promocją można znaleźć na stronie e-hurtowni Corab pod adresem: shopb2b.corab.pl/moduly/tongwei.html

 

moduł fotowoltaiczny Tongwei
Corab

 

Corab – materiał sponsorowany