INSELL rozpoczyna współpracę z JOLYWOOD

INSELL rozpoczyna współpracę z JOLYWOOD

INSELL rozpoczyna współpracą z JOLYWOOD. Jeden z największych dystrybutorów elektrotechnicznych oraz fotowoltaicznych w Polsce rozszerza swoją ofertę produktową o panele PV najwyższej jakości (N-type bifacial) produkcji JOLYWOOD.

INSELL to jeden z największych dystrybutorów produktów elektrotechnicznych i fotowoltaicznych w Polsce. W 2022 roku firma osiągnęła przychody ze sprzedaży towarów i usług na poziomie 800 mln zł netto. Był to wzrost o 32 proc. w porównaniu z 2021 r. (604 mln zł netto – 2021 r.). INSELL posiada sieć 25 biur handlowych w Polsce, 10 magazynów lokalnych oraz 2 magazyny centralne. Każdego dnia o najwyższy poziom wsparcia oraz serwisu dla klientów dba grupa ponad 70 mobilnych doradców techniczno-handlowych. INSELL udostępnia również możliwość składania zamówień dla produktów PV – online www.b2b.insell.pl. Grupą docelową firmy INSELL są: dystrybutorzy, firmy wykonawcze, firmy instalacyjne, zakłady energetyczne oraz inwestorzy.

– Rozpoczęliśmy współprace z firma JOLYWOOD od podpisania kontraktu na dostawę paneli PV w technologii N-type bifacial z 25-letnią gwarancją na produkt oraz 30-letnią gwarancją na wydajność liniową. Pierwsze podpisane kontrakty zakładają dostawy na poziomie blisko 30 MW. Aktualnie obserwujemy jednak bardzo duże zainteresowanie klientów oferowanymi produktami marki JOLYWOOD, dlatego też planujemy nie ograniczać dostaw do podpisanych kontraktów, ale je systematycznie zwiększać w 2023 nawet do 50MW i więcej – komentuje Krzysztof Kowalczyk, dyrektor handlowy INSELL.

 

INSELL

Dlaczego INSELL zdecydował się na rozpoczęcie współpracy z JOLYWOOD?

– Obserwujemy duże zapotrzebowanie na rynku polskim oraz europejskim produktami najwyższej jakości. Świadomi inwestorzy poszukują pewnego produktu, zapewniającego najwyższe możliwe uzyski przy jednoczesnym bezpieczeństwie zapewnionym 25-letnia gwarancja na produkt. Klient otrzymuje produkt N-type (nie P-type), bifacialny (dwustronny – możliwość dodatkowego uzysku), bezpieczną 25-letnią gwarancję na produkt i to wszystko przy zachowaniu korzystnej ceny zakupu. Cóż trzeba więcej? Dodatkowo zapewniamy dla naszych stałych klientów bezpłatny transport już od jednej pełnej palety, możliwość odbioru własnego z jednego z naszych 11 magazynów w Polsce, możliwość bezpłatnego magazynowania, możliwość odroczonego terminu płatności oraz oczywiście BDO w cenie – dodaje Krzysztof Kowalczyk, dyrektor handlowy INSELL.

JOLYWOOD to jeden z największych producentów modułów fotowoltaicznych na świecie. Produkty tej marki trafiają od wielu lat na rynek europejski oraz do klientów na całym świecie. Zdolności produkcyjne JOLYWOOD to obecnie 6,6 GW rocznie.

– Na rynku paneli fotowoltaicznych szczególnie od początku 2023 roku zaobserwować możemy intensywny rozwój technologii Ntype TopCon w portfolio produktowym oraz masowe zwiększenie ich produkcji w nowych liniach produkcyjnych fabryk niemal u każdego liczącego się producenta paneli. Było to szczególnie zauważalne we wszystkich do tej pory zorganizowanych targach na świecie, począwszy od największych targów branżowych PV czyli SNEC w Chinach, a skończywszy na ostatnich największych targach europejskich Intersolar w Niemczech. Trend na 2023 został zatem jednoznacznie wyznaczony. Panele Ntype Topcon stały się dominująca technologią u niemal wszystkich producentów – komentuje Andrzej Bazylczuk, CEE sales manager JOLYWOOD w Polsce.

Dlaczego nadszedł czas na technologię N-type?

– Powody są oczywiste – coraz bardziej świadomi konsumenci poszukują coraz częściej sprawniejszych i wydajniejszych rozwiązań do produkcji energii elektrycznej w dobie znaczących kosztów energii elektrycznej. JOLYWOOD jako światowy lider w produkcji paneli N-type Bifacjal oraz komponentów do produkcji tych paneli planuje zdecydowanie umocnić swoją pozycję i zwiększyć udziały rynkowe w Polsce i Europie. Wierzymy, że dzięki szerokiemu portfelowi wysokowydajnych produktów we wszystkich opcjach mocowych oraz pomocy i wsparciu partnerów handlowych, w tym oczywiście firmy INSELL, jesteśmy w stanie zrealizować nasze ambitne cele – dodaje Andrzej Bazylczuk.

Moduły JOLYWOOD są już dostępne na magazynach INSELL. Moduły można zamawiać bezpośrednio w jednym z 25 biur handlowych zlokalizowanych na terenie całej Polski, kontaktując się bezpośrednio z jednym z siedemdziesięciu doradców techniczno-handlowych oraz za pomocą sklepu online www.b2b.insell.pl.

 

INSELL

W ofercie INSELL obok paneli JOLYWOOD znajdują się wszystkie produkty niezbędne do wybudowania instalacji fotowoltaicznej. Spółka prowadzi także dystrybucję inwerterów hybrydowych i stringowych oraz magazynów energii. W firmie INSELL można dokonać również zakupu  konstrukcji montażowych oraz kabli zasilających, kabli stringowych, kabli średniego napięcia oraz stacji kontenerowych. INSELL jest od wielu lat jednym z największych dystrybutorów kabli i przewodów oraz stacji kontenerowych. Poza fotowoltaiką w INSELL dostępna jest pełna gama produktów elektrotechnicznych, w tym: energetyka, aparatura, oświetlenie oraz osprzęt elektrotechniczny.

 

artykuł sponsorowany