Konstrukcja montażowa Hopergy dostępna w hurtowni MP Solar Group

Konstrukcja montażowa Hopergy dostępna w hurtowni MP Solar Group
MP Solar Group

MP Solar Group poza tym, że jest generalnym dystrybutorem falowników Growatt oraz przemysłowych systemów magazynowania energii ATESS, jest także dystrybutorem systemów montażowych HOPERGY. Posiadamy bardzo duże stany magazynowe w naszym centrum logistycznym znajdującym się w Zabrzu.

Co cechuje systemy montażowe Hopergy?

  1. Produkty marki Hopergy pozwalają na minimalizację kosztów i czasu montażu, jednocześnie zapewniając wysoką jakość produktów.
  2. Wstępnie poskładane elementy – gotowe uchwyty montażowe oraz klemy.
  3. Elementy wykonane z anodowanego aluminium oraz pasywowanej stali nierdzewnej – bezpieczeństwo przed korozją.
  4. Wszystkie elementy montażowe posiadają certyfikaty (w tym również CE) i dopuszczenia niezbędne do używania ich na rynku europejskim.
  5. Hopergy zapewnia klientom 10-letnią gwarancję jakości, podczas której firma będzie odpowiedzialna za wady materiałowe i produkcyjne.

 

Fot. MP Solar Group

Doskonałe na dachy

Rozwiązanie zastosowane przez Hopergy sprawdza się przy każdym dachu pokrytym blachą, dachówką lub gontem bitumicznym. Ponadto zapewnia proste i ekonomiczne rozwiązania montażu wszystkich ramkowych i bezramkowych paneli słonecznych dostępnych w tym momencie na rynku. Dzięki szerokiej gamie wsporników montażowych Hopergy mocowanie do blachy, płatwi i krokwi, jak i do innych rodzajów pokryć dachowych będących pod kątem od 10° do 60° jest szybkie i bezpieczne.

 

Fot. MP Solar Group

 

Fot. MP Solar Group

 

Fot. MP Solar Group

Systemy Hopergy doskonale sprawdzą się również w przypadku dachów płaskich, pozwalając na montaż modułów fotowoltaicznych pod kątem od 10° do 15° oraz od 15° do 30°. Ponadto w ofercie posiadamy także systemy balastowe do montażu modułów skierowanych na południe oraz wschód-zachód.

Konstrukcja naziemna Hopergy

 

Fot. MP Solar Group

 

 

Fot. MP Solar Group

Konstrukcja naziemna Hopergy przeznaczona jest do instalacji w projektach średniej i dużej skali. Hopergy oferuje zróżnicowany zakres montażu naziemnego, aby zapewnić dostępność rozwiązania dla każdego zastosowania, lokalizacji i środowiska. Jest to idealne rozwiązanie w najtrudniejszych warunkach, zarówno na dachach, jak i na ziemi. Każdy system został zaprojektowany z myślą o prostocie, trwałości, ekonomiczności i elastyczności instalacji.

Skontaktuj się z nami i złóż zamówienie:

info@mpsolar.pl
www.sklep.growatt.pl
tel. +32 729 99 18 wewnętrzny 1

 

artykuł sponsorowany