Panele TW(Tongwei) Solar z oferty Xene spełnią wszystkie oczekiwania klientów

Panele TW(Tongwei) Solar z oferty Xene spełnią wszystkie oczekiwania klientów
Fot. Xene

Oferta paneli fotowoltaicznych od TW(Tongwei) Solar dostępna w autoryzowanej dystrybucji Xene od połowy 2023 r., to doskonała okazja dla klientów z sektora energetyki odnawialnej, poszukujących wydajnych, estetycznych i konkurencyjnych cenowo rozwiązań.

TW(Tongwei) Solar, globalny lider w produkcji modułów fotowoltaicznych odnotowuje imponujący postęp w rozwoju i wdrażaniu nowych technologii, kontynuując jednocześnie swoje inwestycje w badania i rozwój. Ekspansja firmy na globalnym rynku oraz jej innowacyjne podejście do produkcji modułów fotowoltaicznych stanowią solidne podstawy jej sukcesu. Wspólna misja obu firm – TW(Tongwei) Solar i Xene, to dostarczanie klientom innowacyjnych produktów, które spełnią ich oczekiwania zarówno pod względem jakości, jak i wydajności.

 

Fot. Xene

 

Fot. Xene

Bogata oferta pod różne potrzeby

Jednym z najważniejszych aspektów oferty TW(Tongwei) Solar w Xene jest jej różnorodność. Firma oferuje panele fotowoltaiczne, które spełnią potrzeby różnych grup klientów.

Nasza firma dąży do zaspokojenia potrzeb różnorodnych klientów, oferując panele fotowoltaiczne, które uwzględniają zarówno budżet, estetykę, jak i parametry techniczne produktów. Jednocześnie jesteśmy dumni z partnerstwa z TW(Tongwei) Solar, firmą o imponującej historii w branży fotowoltaicznej, która od 17 lat tworzy najnowsze trendy w produkcji wysokowydajnych modułów fotowoltaicznych. Dzięki naszemu doświadczeniu i partnerstwu z TW(Tongwei) Solar jesteśmy w stanie zaspokoić różnorodne oczekiwania rynku – komentuje Wojciech Kłosowski, CEO Xene.

Wersja ekonomiczna

Dla klientów, dla których cena jest kluczowym czynnikiem, oferta obejmuje panele TW SOLAR 415W (TWMPD-54HS415W) w wersji mono, perc, black frame, dostępne w atrakcyjnej cenie netto: 299 zł za panel. To znakomita opcja dla tych, którzy szukają efektywnego i oszczędnego rozwiązania.

Dla tych, którzy stawiają również na design

Jeśli z kolei estetyka ma dla klientów znaczenie, Xene proponuje wariant TW SOLAR 400W (TWMPD-54HB400W) w wersji full black, który dostępny jest w cenie netto już od 0,175 €/Wp. To elegancki wybór dla tych, którzy cenią sobie nowoczesny design połączony z wysoce jakościowymi parametrami technicznymi.

Zaawansowana technologia

Dla klientów o szczególnych wymaganiach technicznych firma TW(Tongwei) Solar proponuje panele w wersji n-type z czarną ramą, takie jak TW Solar 420W (TWMND-54HS420W) n-type black frame, w atrakcyjnej cenie netto od 0,199 €/Wp. To rozwiązanie dla tych, którzy stawiają na maksymalną wydajność swoich instalacji.

 

Fot. Xene

Globalna ekspansja

TW(Tongwei) Solar stawia na ekspansję globalną i zadebiutowała na liście Fortune Global 500, zajmując 476 miejsce z przychodami w wysokości 2148,82 miliarda CNY. To dowód na jej pozycję jako jednego z najszybciej rozwijających się graczy w branży fotowoltaicznej. Planowana docelowa moc produkcyjna na rok 2023 to aż 80 GW, co pokazuje skalę ambicji firmy. Obecność w ponad 40 krajach, w tym w takich kluczowych rynkach jak Francja, Niemcy, Polska, Holandia, Chile, Brazylia i Japonia, potwierdza jej status jednego z głównych graczy w branży PV.

Kontakt:

Email: patryk.pekalski@xene.pl

Mobile: +48 693 631 673

O Xene:
Xene to prężnie rozwijająca się firma zajmująca się dystrybucją komponentów fotowoltaicznych oraz innych produktów OZE w Polsce i na wybranych rynkach UE, takich jak: Niemcy, Austria, Rumunia czy kraje Beneluksu i CEE.
Firma Xene dystrybuuje światowej klasy produkty takie, jak moduły fotowoltaiczne, inwertery, banki energii, systemy konstrukcyjne, pompy ciepła, ładowarki do samochodów elektrycznych czy klimatyzatory, bezpośrednio od topowych producentów, m.in. TW Solar, Jolywood, Solax, Solplanet, Bosh czy Panasonic. Xene oferuje kompleksowe doradztwo na każdym etapie inwestycji. Zespół Xene posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii i realizacji kompleksowych inwestycji w fotowoltaikę i stale poszukuje innowacji, które przyspieszą rozwój zielonej energii. Dzięki temu gwarantuje klientom pewność i bezpieczeństwo podczas realizacji każdego rodzaju inwestycji – od mikroinstalacji i rozwiązań dla biznesu, przez produkty uzupełniające, aż po budowę potężnych elektrowni w postaci farm fotowoltaicznych.

O TW (Tongwei) Solar:
TW (Tongwei) Solar jest spółką zależną należącą w całości do Tongwei Co., Ltd., zajmującą 476. miejsce na liście firm Forbes Global 2000 z 2023 r. TW(Tongwei) Solar to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo zajmujące się dogłębnymi badaniami i rozwojem, inteligentną produkcją i promocją zastosowań wysokowydajnych modułów fotowoltaicznych. Opierając się na pionowo zintegrowanym układzie przemysłowym TW (Tongwei) Solar, firma stworzyła system badań i rozwoju technologii z całkowicie niezależnymi prawami własności intelektualnej, system produkcji, który przoduje w branży pod względem inteligentnych rozwiązań i cyfryzacji, globalnego marketingu i systemu usług biznesowych oraz czterem głównym bazom produkcyjnym w Hefei, Jintang, Yancheng i Nantong. Firma zatrudnia ponad 11 000 pracowników i szacuje, że do końca 2023 roku osiągnie zdolność produkcyjną na poziomie 80 GW.

 

artykuł sponsorowany