Forum Handlowe branży PV

Forum Handlowe branży PV

Wielkie otwarcie magazynu BayWa r.e. w Gdańsku!

Wspólnie z Partnerami, mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Forum Handlowe branży PV i oficjalne otwarcie magazynu firmy BayWa r.e. Solar Systems – globalnego dystrybutora sprzętu fotowoltaicznego.

Otwarcie magazynu w Gdańsku specjalizującego się w składowaniu sprzętu PV to wydarzenie o dużym znaczeniu nie tylko dla miasta, ale także dla rozwoju energii odnawialnej w Polsce i Europie. Magazyn ten będzie pełnić kluczową rolę buforową dla polskich oraz zagranicznych firm.

Zaproszeni kierowane jest do sprzedawców, projektantów, monterów i handlowców w firmach instalatorskich, a także przedsiębiorców, inwestorów i wszystkich osób zainteresowanych ofertą PV.

Podczas wydarzenia dostępne będą mini stoiska partnerów BayWa r.e. Solar Systems. To wyjątkowa okazja do spotkania i swobodnej, kameralnej wymiany informacji, na temat nowości oraz zagadnień technicznych bezpośrednio ze światowej renomy producentami sprzętu fotowoltaicznego.

W planie są, między innymi, prezentacje nowości partnerów, quizy z nagrodami, a także część integracyjna (strefa chill z przekąskami oraz napojami).

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w wydarzeniu. LINK DO REJESTRACJI

 

Autoryzowany dystrybutor PV w Polsce

Polska firma BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o. należy do globalnej spółki BayWa r.e. Jesteśmy częścią BayWa Group, grupy firm odnoszących sukcesy na całym świecie od ponad 90 lat, z siedzibami w 44 krajach. BayWa r.e. to wiodący, działający globalnie deweloper energii odnawialnej, dystrybutor i dostawca rozwiązań energetycznych. Zaufanie do firmy wynika zarówno z jej imponująco długiej historii aktywności w branży (25-letnie doświadczenie w dystrybucji w sektorze PV), jak również z kompleksowego działania na rzecz transformacji energetycznej.

W Polsce prowadzimy działalność jako hurtownia fotowoltaiczna (biuro sprzedaży z własnymi magazynami PV), oferując swoje usługi profesjonalnym firmom instalatorskim na terenie całej Polski. Jako jeden z wiodących dystrybutorów na rynku, firma buduje swoją reputację, opierając się o wysoki standard jakości i długotrwałą współpracę, które uznaje za przyjętą etykietę rodzimej marki.

 

sklep.baywa-re.pl

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o.
Krakowska 390
32-080 Zabierzów
Polska

Kontakt:

E-mail: zapytania.ofertowe.solarsystemspl@baywa-re.com
Sklep: sklep.baywa-re.pl

 

BayWa r.e. – materiał sponsorowany