PTPV umożliwia promocję polskich firm na Intersolar

PTPV umożliwia promocję polskich firm na Intersolar
Targi Intersolar Europe 2015. Fot. Intersolar Europe

Polskie Towarzystwo Fotowoltaiki (PV Poland, PTPV) umożliwi polskim firmom zaprezentowanie swoich materiałów promocyjnych podczas zbliżających się targów Intersolar – największych targów europejskiej branży solarnej. 

Polskie Towarzystwo Fotowoltaiki weźmie udział w Międzynarodowych Targach Intersolar Europe 2016, które odbędą się w Monachium w dniach 22 – 24 czerwca 2016 br. PV Poland już po raz czwarty uczestniczy w tym wydarzeniu, będącym największą imprezą światowej energetyki słonecznej. Na zaproszenie organizatorów Towarzystwo jest Silver Media Partnerem. 

REKLAMA

Tak jak w poprzednich latach i tym razem umożliwimy polskim firmom działającym w branży fotowoltaiki bezpłatne rozpowszechnienie swoich materiałów promocyjnych (ulotki, broszury, gadżety, itp.) poprzez wyłożenie ich na stoisku Towarzystwa (A1.434). W sprawie dostarczenia materiałów, prosimy o kontakt z dr Stanisławem M. Pietruszko (pietruszko@pv-polska.pl lub 605 099 781).

REKLAMA

Materiały powinny być dostarczone do siedziby Polskiego Towarzystwa Fotowoltaiki najpóźniej do dnia 17 czerwca br. Serdecznie zapraszamy do promowania polskiej fotowoltaiki oraz do odwiedzenia naszego stoiska w czasie trwania targów Intersolar 2016.

Polskie Towarzystwo Fotowoltaiki