Zapraszamy na spotkania kooperacyjne podczas targów RENEXPO® Poland 2014

Zapraszamy na spotkania kooperacyjne podczas targów RENEXPO® Poland 2014
Intersolar press

Spotkania kooperacyjne zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem i przyciągają uwagę wielu przedsiębiorców. Nic dziwnego, takie rozmowy to szybka i łatwa metoda nawiązywania kontaktów biznesowych. Najbliższa okazja do podjęcia rozmów z potencjalnymi partnerami z szeroko rozumianego sektora energetyki już we wrześniu podczas Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland.

RENEXPO® Poland  organizowane przez REECO Poland to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń w obszarze energetyki odnawialnej i efektywności energetycznej w polskim kalendarzu imprez targowych. Tegoroczna odsłona tego wydarzenia koncentruje się na głównych źródłach energii odnawialnej w kraju: fotowoltaice, biopaliwach, biogazie, energii wodnej, wiatrowej, a także pompach ciepła i budownictwie energooszczędnym. RENEXPO® Poland  to nie tylko miejsce dla firm prezentujących swoją ofertę i nowinki technologiczne, ale także nowoczesna platforma transferu wiedzy i wymiany doświadczeń, w obrębie której poruszane są aktualne problemy branży OZE, jak również perspektywy rozwoju energii jutra. Międzynarodowi wystawcy, profesjonalne konferencje i fora biznesowe oraz inne imprezy towarzyszące – to wszystko czeka na tych, którzy w dniach 23-25 września 2014 r. odwiedzą Warszawskie Centrum EXPO XXI. Aby móc bezpłatnie uczestniczyć w tym prestiżowym wydarzeniu, wystarczy dokonać wcześniej rejestracji na stronie: http://www.renexpo-warsaw.com/404.html.

Tradycyjnie jak co roku targi RENEXPO® Poland otwierają drzwi do szerokiej sieci kontaktów biznesowych. Ośrodek Enterprise Europe Network w Polsce działający przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego i REECO Poland w dniach 23 i 24 września 2014 r. zapraszają do bezpłatnego uczestnictwa w giełdzie kooperacyjnej. Usługa adresowana jest w szczególności do firm, uczelni, instytucji i innych organizacji zainteresowanych nawiązaniem współpracy w obszarze energii odnawialnej lub budownictwa energooszczędnego. Choć takie wcześniej zaaranżowane rozmowy stolikowe trwają zaledwie ok. 30 minut, to jest to czas, który w zupełności wystarcza, aby przedstawić profil swojej firmy, zapoznać się z ofertą potencjalnego kooperanta, poznać wzajemne oczekiwania i określić szanse na podjęcie współpracy. Giełda w ramach RENEXPO® Poland to znakomita sposobność do nawiązania nowych relacji biznesowych m.in. dla firm zajmujących się odzyskiwaniem energii ze źródeł odnawialnych, w tym producentów i dostawców modułów fotowoltaicznych, pomp ciepła, a także firm zajmujących się kompleksową realizacją inwestycji budowy elektrowni wodnych i wiatrowych. To także znakomita sposobność dla przedstawicieli szeroko pojętego sektora budowlanego, w tym producentów i dostawców materiałów budowlanych i innowacyjnych rozwiązań dla budownictwa.

REKLAMA

Giełda Kooperacyjna daje możliwość i szansę do zaprezentowania oferty produktowej, technologicznej bądź badawczej, nie tylko partnerom krajowym, ale przede wszystkim zagranicznym. Spotkania tego typu często owocują nawiązaniem długotrwałej współpracy o charakterze międzynarodowym. Swój udział w rozmowach stolikowych podczas RENEXPO® Poland  zgłosiły już nie tylko firmy z Polski, ale także z Niemiec, Litwy i Ukrainy. Chęć uczestnictwa w spotkaniach kooperacyjnych można zgłaszać do 12 września 2014 r. za pośrednictwem strony internetowej: https://www.b2match.eu/renexpo-pl-2014.

Ważne daty:

REKLAMA

12 września: Rejestracja firm i profili do współpracy.

8 – 18 września: Na podstawie umieszczonych opisów zarejestrowane firmy dobierają partnerów do bezpośrednich rozmów.

23 września: Spotkania kooperacyjne (12:00 – 16:30)

24 września: Spotkania kooperacyjne (09:00 – 14:00)

Więcej informacji na: www.renexpo-warsaw.com