Konferencja: Eko–innowacje: od pomysłu do produktu

Konferencja: Eko–innowacje: od pomysłu do produktu
Foto. Siemens press

W dniu 25 listopada br. podczas II edycji Targów Energy Expo Arena,  na terenie Expo Mazury S.A. w Ostródzie odbędzie się konferencja pt. Eko – innowacje: od pomysłu do produktu.

Spotkanie organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Warmińsko-Mazurską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. stanie się okazją do wymiany poglądów, doświadczeń i poszerzenia płaszczyzny dialogu pomiędzy przedsiębiorcami, przedstawicielami administracji i instytucji otoczenia biznesu oraz naukowcami w zakresie innowacyjnych rozwiązań przyjaznych środowisku.

Wydarzenie ma na celu zaprezentowanie najlepszych przykładów i praktyk związanych z zastosowaniem zielonych technologii w regionie oraz promocję eko – innowacji. W programie spotkania zaplanowano nie tylko interesujące prelekcje tematyczne, lecz również panel dyskusyjny poruszający, między innymi, kwestie współpracy nauki i biznesu czy przełamywania barier w komercjalizacji projektów innowacyjnych. Nie zabraknie też praktycznych informacji dla przedsiębiorców dotyczących możliwości finansowania projektów eko-innowacyjnych oraz eliminacji ryzyka w inwestycjach tego typu.

REKLAMA
REKLAMA

Podczas konferencji czynne będzie stanowisko konsultacyjne, na którym będą udzielane informacje na temat dobrych praktyk w projektach, które uzyskały dofinansowanie w poprzedniej perspektywie finansowej UE.

Spotkanie otworzy wystąpienie marszałka województwa warmińsko-mazurskiego Gustawa Marka Brzezina. Udział w konferencji jest bezpłatny. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.wmarr.olsztyn.pl

Zgłoszenia przyjmowane są do 18 listopada 2016 r. do godz.15:00 na adres poczty elektronicznej: p.kaczmarczyk@wmarr.olsztyn.pl .

Portal Gramwzielone.pl jest patronem medialnym konferencji.