Falowniki Zeversolar zdobywają polski rynek!

Falowniki Zeversolar zdobywają polski rynek!
Fot. EmiterNet Fotowoltaika

Falowniki produkowane przez chińską firmę Zeversolar to doskonałe urządzenia o niemieckim rodowodzie. Zawdzięczają go spółcematce firmie SMA Solar Technology, do której w całości należy firma Zeversolar. Teraz inwertery Zeversolar zdobywają popularność w Polsce. Sprawdźmy, dlaczego tak się dzieje!

Jakość daje pewność

Zeversolar to jeden z największych chińskich producentów fotowoltaicznych falowników stringowych do zastosowań domowych i przemysłowych.Firma w produkcji wykorzystuje swój niemiecki rodowód, przez co produkty Zeversolar stały się symbolem jakości i niezawodności. Potwierdzają to słowa instalatorów, którzy z nich korzystają.

REKLAMA

To co nas przekonało do falowników Zeversolar, to dobra jakość i potwierdzona niezawodność działania. W ostatnich miesiącach wykonaliśmy kilkadziesiąt instalacji fotowoltaicznych opartych na tych urządzeniach i nie mieliśmy z nimi żadnych problemów – mówi Przemysław Hatala, właściciel firmy Małopolska Energia z Andrychowa.

Gwarancja z błyskawicznym serwisem

Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja na lata – dlatego też musimy mieć pewność, że inwestujemy w produkt, który jest niezawodny, a w razie awarii możemy liczyć na jego szybką naprawę. W przypadku Zeversolar wszystkie produkty objęte są  5-letnią gwarancją door-to-door, realizowaną przez europejski oddział firmy znajdujący się w Niemczech.

Sprawny serwis na terenie Polski, wszystkie wymagane certyfikaty oraz powiązanie z firmą SMA to bezsprzeczne argumenty stojące ze Zeversolarem. Dla nas to oczywisty wybór na polskim rynku fotowoltaicznym – zapewnia Zdzisław Kos z firmy SunBenefit.

Fotowoltaika w atrakcyjnej cenie

REKLAMA

Co ważne, produkty Zeversolar łączą niemiecką myśl techniczną z chińskim doświadczeniem w wielkoskalowej produkcji i optymalizacji kosztów wytwarzania. Tym samym otrzymujemy produkty nie tylko doskonałej jakości, ale także w korzystnej cenie.

– Długo szukałem falownika fotowoltaicznego, który sprostałby naszym wymaganiom, a jednocześnie byłby w atrakcyjnej cenie. Po przeanalizowaniu oferty falowników dostępnych w Polsce wybraliśmy produkty Zeversolar jako te, które spełniają nasze oczekiwania zarówno dotyczące jakości, serwisu, jak i dobrej ceny. Do tego portfolio produktów jest na tyle szerokie, że bezproblemowo zaspokaja potrzeby naszych klientów – tłumaczy Przemysław Moliński z firmy Sun Power PV.

Zeversolar: szeroki wachlarz niezawodnych produktów

W ofercie Zeversolar znajdziemy kompletną gamę falowników fotowoltaicznych: zarówno nowatorskie falowniki jednofazowe Zeverlution o mocach 1-3 kW (najlżejsze falowniki na rynku – tylko 7,3 kg!), jak i falowniki trójfazowe Evershine o mocach 4-33 kW przeznaczone do zastosowań domowych i przemysłowych.

Oprócz kompletnego portfolio falowników Zeversolar oferuje oprogramowanie do doboru instalacji fotowoltaicznej w oparciu o swoje rozwiązania, jak i akcesoria do monitoringu i zarządzania zdalnego falownikami.

Rynek fotowoltaiczny w Polsce staje się coraz bardziej konkurencyjny, a presja cenowa ze strony klientów nasila się z każdym miesiącem. Z drugiej strony wybór produktów, które nie posiadają sprawnego i pewnego zaplecza serwisowego, wiąże się z dużym ryzykiem dla instalatora. Dlatego warto wybierać produkty sprawdzone, z dobrym serwisem i stabilną pozycją na rynku.

Produkty Zeversolar są dostępne w ofercie firmy EmiterNet. Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.emiter.net.pl (kliknij w link).

artykuł sponsorowany