Akademia Corab – szkolenia dla instalatorów fotowoltaiki

Akademia Corab – szkolenia dla instalatorów fotowoltaiki
Akademia Corab – szkolenia dla instalatorów fotowoltaiki

Fotowoltaika to branża przyszłości. Coraz częściej decydujemy się na inwestycje w energię odnawialną. Corab jako największy producent systemów mocowań zauważył konieczność organizowania szkoleń dla instalatorów z branży. Znamy już nowe terminy szkoleń!

Już w 2014 r. rozpoczął się cykl szkoleń w ramach Akademii Corab, które organizowane są do dziś. Tylko w 2016 r. 694 osoby – podczas 38 spotkań – zdobywały nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim umiejętności praktyczne. Producent stara się również wskazywać najczęściej popełniane błędy przy instalacjach, aby kształtować dobre nawyki. Większość prowadzonych szkoleń jest bezpłatnych i wszystkie kończą się certyfikatami.

Szkolenie z montażu systemów fotowoltaicznych

REKLAMA

Praktyczny kurs montażu systemów mocowań marki Corab ma na celu zaprezentować rozwiązania na dach skośny, płaski i konstrukcje wolnostojące oraz nauczyć ich prawidłowego montażu. Producent kładzie duży nacisk nie tylko na jakość produktów, ale również ich prawidłową  instalację.

Agenda:

  • Montaż systemów PV w wersji na dachu skośnym z różnymi rodzajami pokryć.
  • Montaż systemu wolnostojącego
  • Przyłączenie instalacji do sieci
  • Okablowanie i zabezpieczenia
  • Konserwacja i serwis

Bezpłatne szkolenia SolarEdge

Technologia SolarEdge zyskuje swoich zwolenników wśród uczestników szkoleń organizowanych, dzięki współpracy tych dwóch producentów.

REKLAMA

Szkolenie „Technologia Q.Antum – moduły fotowoltaiczne Q-Cells”

Kolejny cykl zaplanowanych szkoleń dotyczy technologii Q.ANTUM stosowanej przez Q.Cells. Podczas spotkania dowiemy się więcej o wyróżnikach tych produktów i tej marki. Poznamy nowości produktowe i będziemy mogli przystąpić do programu Q.Partner. Podczas spotkania można również dowiedzieć się, które parametry paneli mówią o ich wysokiej jakości i na co zwracać uwagę przy ich wyborze. 

Jesteś zainteresowany?

Wyślij zgłoszenie na adres: marketing@corab.com.pl

Najbliższe szkolenia

  • Szkolenie zaawansowane SolarEdge: 10.05.2017 Kraków, 11.05.2017 Łódź, 28.06.2017 Szczecin
  • Szkolenie podstawowe z technologii SolarEdge: 17.05.2017 Poznań, 18.05.2017 Warszawa, 21.06.2017 Świdnica, 22.06.2017 Katowice/Chorzów
  • Szkolenie – Praktyczne instalowanie systemów fotowoltaicznych: 15.05.2017 Bartoszyce, 06.06.2017 Bartoszyce
  • Szkolenie „Technologia Q.Antum – moduły fotowoltaiczne Q-Cells”: 23.05.2017 Poznań 

artykuł sponsorowany