Możliwość promocji polskich firm z sektora PV na targach Intersolar

Możliwość promocji polskich firm z sektora PV na targach Intersolar
Targi Intersolar Europe 2015. Fot. Intersolar Europe

W przyszłym tygodniu w Monachium rozpoczyna się najważniejsza impreza europejskiej branży solarnej targi Intersolar Europe. Polskie Towarzystwo Fotowoltaiki umożliwia wystawienie na nich materiałów pochodzących od polskich firm z sektora PV.

Międzynarodowe Targai Intersolar Europe 2017 odbędą się w Monachium w dniach 31 maja – 2 czerwca 2017 r. Polskie Towarzystwo Fotowoltaiki już po raz piąty uczestniczy w tym wydarzeniu, będącym największą imprezą europejskiej branży solarnej, posiadając status Silver Media Partner.

Podobnie jak w poprzednich latach Polskie Towarzystwo Fotowoltaiki umożliwia polskim firmom działającym w branży fotowoltaiki bezpłatne rozpowszechnienie swoich materiałów promocyjnych (ulotki, broszury, gadżety, itp.) poprzez wyłożenie ich na stoisku Towarzystwa. W sprawie dostarczenia materiałów, prosimy o kontakt z dr Stanisławem M. Pietruszko (pietruszko@pv-polska.pl lub 605 099 781).

REKLAMA
REKLAMA

Materiały można dostarczyć w Warszawie do poniedziałku do godz. 12:00 po uprzednim umówieniu się telefonicznym, również w czasie weekendu, lub bezpośrednio na targach w Monachium na stoisko Polskiego Towarzystwa Fotowoltaiki (nr A3.353 w Holu A3).

Polskie Towarzystwo Fotowoltaiki jednocześnie zaprasza do odwiedzenia jego stanowiska w czasie trwania targów.

red. gramwzielone.pl