Developer Forum Battery Technologies – pierwszy raz w Polsce!

Developer Forum Battery Technologies - pierwszy raz w Polsce!
Fot. Developer Forum Battery Technologies

Zapraszamy na 11. edycję Developer Forum Battery Technologies, która po raz pierwszy odbędzie się w Polsce w dniach 28-30 czerwca 2016 roku w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Wydarzenie organizowane jest przez niemieckie laboratorium testowe Battery University Gmbh.

Mając na uwadze sukces, jaki co roku od lat odnosi forum eksperckie organizowane w Aschaffenburgu (Niemcy) oraz kolejną niemiecką edycję organizowaną w Hamburgu, postanowiliśmy przenieść koncepcję forum na rynek Europy Środkowo-Wschodniej i zorganizować to cieszące się dużą popularnością wydarzenie również w Polsce. Zapraszamy do wzięcia udziału w 11. edycji Developer Forum Battery Technologies w Gliwicach.

Polska zlokalizowana w samym środku Europy jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków naszego regionu, dlatego też postanowiliśmy zaprosić ekspertów z dziedziny przemysłu bateryjnego oraz technologii rozwoju baterii m.in. litowo-jonowych do podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem. W przeciągu trzech dni odbędą się wykłady, panele dyskusyjne jak również spotkania branżowe.

REKLAMA

Seminarium Developer Forum Battery Technologies powstało przy założeniu, że informacje o najnowszych trendach w technologiach rozwoju będą trafiały wprost od specjalistów zarówno do przedstawicieli branży, jak i użytkownika końcowego. W Polsce przyjrzymy się bliżej technologiom w rozwoju baterii litowo-jonowych oraz bezpieczeństwu użytkowania i transportu baterii w oparciu o obowiązujące regulacje.

Najważniejsze tematy:

REKLAMA

  • Podstawy technologii litowo-jonowej
  • Przeszłość i przyszłość rynku bateryjnego
  • Chemia stosowana w ogniwach oraz porównanie
    technologii
  • Bezpieczeństwo użytkowania baterii oraz wymogi
    prawne dotyczące akumulatorów Li-ion
  • Magazyny energii (m.in. dla fotowoltaiki)
  • Rowery oraz Pojazdy elektryczne

Wystawa towarzysząca

Podczas wystawy uczestnicy forum będą mieli okazję zdobyć informacje od szerokiego grona wystawców, rozmowy przy stolikach wystawienniczych stanowią również doskonałą okazję do nawiązania nowych, użytecznych kontaktów biznesowych. Poza tym na odwiedzających czekać będą ciekawe atrakcje i nowinki technologiczne.

Szczegółowe informacje: developer.forum.gliwice@batteryuniversity.eu

oraz na stronie www.developer-forum-gliwice.com

Portal Gramwzielone.pl jest patronem medialnym 11-stego Forum Technologii Bateryjnych w Gliwicach.