Studia podyplomowe nt. OZE dedykowane m.in. nauczycielom przedmiotów zawodowych

Studia podyplomowe nt. OZE dedykowane m.in. nauczycielom przedmiotów zawodowych
Fot. ATUM

Jako firma zajmująca się od kilku lat edukacją i dokształcaniem osób dorosłych mamy możliwość na bieżąco śledzić trendy i dynamikę zmian na rynku pracy. Obecnie obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników, zwłaszcza w zakresie zawodów technicznych. Coraz większą popularność zyskuje połączenie nowych technologii z ekologią i pozyskiwanie alternatywnych źródeł energii.

Mając na uwadze ten fakt, stworzyliśmy ofertę edukacyjną dedykowaną m.in. nauczycielom przedmiotów zawodowych uczącym w szkołach ponadgimnazjalnych. 

——–STUDIA PODYPLOMOWE——–

REKLAMA

Ruszamy z naborem na innowacyjny kierunek STUDIÓW PODYPLOMOWYCH – ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII. Studia realizowane są przez firmę ATUM we współpracy z Wyższą Szkołą Zarządzania Personelem w Warszawie.  

Ofertę studiów kierujemy zarówno do dydaktyków uczących w klasach o profilu Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej (B.21, B.22) jak i wszystkich osób zatrudnionych w instytucjach i firmach związanych z energetyką odnawialną, firmach szkoleniowych, doradczych czy konsultingowych, a także do ich właścicieli. To doskonała okazja do zdobycia specjalistycznej wiedzy, poszerzenia i uporządkowania dotychczasowych informacji z uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawa.

W przypadku nauczycieli, otwarcie się na nowe, innowacyjne kierunki podniesie prestiż szkoły i uczyni jej ofertę dużo bardziej atrakcyjniejszą dla przyszłych uczniów. Z kolei firmy, które w ten sposób zainwestują w kwalifikacje swoich pracowników, zyskają jeszcze bardziej na profesjonalizmie, umacniając tym samym swój wizerunek fachowych partnerów biznesowych.

Jesteśmy przekonani, że warto inwestować w nowatorskie kierunki nauczania, wspierając tym samym młodych ludzi w poszukiwaniu nowych możliwości rozwoju i perspektyw na pewną pracę.

—–CERTYFIKACJA INSTALATORÓW OZE—–

Firma ATUM Sp. z o.o prowadzi również szkolenia przygotowujące do egzaminów w Urzędzie Dozoru Technicznego z zakresu:

REKLAMA

  • systemów fotowoltaicznych,
  • słonecznych systemów grzewczych,
  • pomp ciepła
  • oraz kotłów i pieców na biomasę.

Aktualne terminy szkoleń dostępne są na stronie www.atum.edu.pl, w zakładce: KALENDARZ.

———————-KONTAKT———————-

W przypadku dodatkowych  pytań zapraszamy do kontaktu:

Marta Konopka, Kierownik Centrum Studiów Podyplomowych ATUM Sp. z o.o.

e-mail: studia@atum.edu.pl, tel: 512-041-945

www.atum.edu.plwww.facebook.com/Atumedu

www.podyplomowe.wszp.edu.pl

 

artykuł sponsorowany